Comarch dostawcą biznesowej platformy raportującej dla Mars Polska Sp. z o.o.

Comarch i Mars Polska Sp. z o.o. zawarły umowę na wdrożenie i serwis biznesowej platformy Comarch ECOD Dystrybucja w modelu SaaS (Software as a Service). – Cieszymy się, że Mars Polska zdecydował się na rozwiązania Comarch ECOD Dystrybucja. To kolejny projekt Comarch polegający na raportowaniu danych rynkowych w modelu Software as a Service. Projekty raportowania danych z tradycyjnego kanału sprzedaży realizujemy nieprzerwanie od 2004 zarówno w Polsce, jak i za granicą. Warto zwrócić uwagę, że Mars Polska korzysta z wielu innych systemów wsparcia sprzedaży, z którymi w ramach realizacji projektu Comarch ECOD Dystrybucja musimy się zintegrować – mówi Bartłomiej Szuper, dyrektor konsultingu ECOD, Comarch.

– Cieszymy się, że Mars Polska zdecydował się na rozwiązania Comarch ECOD Dystrybucja. To kolejny projekt Comarch polegający na raportowaniu danych rynkowych w modelu Software as a Service. Projekty raportowania danych z tradycyjnego kanału sprzedaży realizujemy nieprzerwanie od 2004 zarówno w Polsce, jak i za granicą. Warto zwrócić uwagę, że Mars Polska korzysta z wielu innych systemów wsparcia sprzedaży, z którymi w ramach realizacji projektu Comarch ECOD Dystrybucja musimy się zintegrować – mówi Bartłomiej Szuper, dyrektor konsultingu ECOD, Comarch.

Comarch ECOD Dystrybucja umożliwia objęcie zbieranie informacji z całego, niezwykle rozdrobnionego rynku handlu detalicznego. Comarch ECOD Dystrybucja oferuje kompleksową komunikację i raportowanie informacji z kanału dystrybucji. Zintegrowana usługa jest wykorzystywana zarówno w prowadzeniu bieżącej sprzedaży, jak i wspieraniu procesów logistycznych.

– Comarch ECOD Dystrybucja w modelu SaaS to doskonałe rozwiązanie dla firm korzystających z modelu dystrybucji pośredniej. Cechy Comarch ECOD Dystrybucja, które decydują o rosnącej popularności tego rozwiązania, to m.in. dojrzałość samego narzędzia IT oraz przyjazna dla użytkowników platforma komunikacyjno-raportująca Comarch ECOD Business Portal. O wyborze tego rozwiązania zadecydowały wiedza i doświadczenie Comarch w realizacji masowych projektów tego typu w na rynku Retail/FMCG – mówi Zbigniew Sobierajski, key account manager, Comarch.

źródło/autor: Comarch

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu