Przejdź do treści

Citi Handlowy specjalnie dla prawników

Zgodnie z założeniami nowej strategii, Citi Handlowy dopasowuje ofertę do potrzeb poszczególnych grup klientów. Bank rusza ze specjalnym pakietem produktów i usług dla prawników. Terminowa lokata z oprocentowaniem wyższym o 1 proc niż standardowe, niższa o 50 proc. płatność za korzystanie z prywatnej opieki medycznej a także specjalna oferta kredytowa to konkrety, jakimi Citi Handlowy przekonuje do siebie prawników. Ze specjalnej oferty Citi Handlowy prawnicy oraz aplikanci mogą skorzystać do końca tego roku.

Ogłoszona w styczniu strategia Citi Handlowy oznacza nowe otwarcie banku na potrzeby i opinie klientów. Wprowadziliśmy nową segmentację klientów, którą opieramy nie tylko tak jak dotychczas o wskaźniki przychodowe, ale także o zakres współpracy klienta z bankiem i wzorce behawioralne. Takie podejście pozwala nam budować ofertę ściśle dostosowaną do profilu klienta, a specjalna propozycja Citi Handlowy dla prawników jest tego świetnym przykładem. Zbudowana o potrzeby i zainteresowania naszych klientów, mamy nadzieję, że odpowie na wyrafinowane wymagania tej grupy, zaznacza Tomasz Pol, Dyrektor Departamentu ds. Segmentów w Citi Handlowy.

Z przywilejów specjalnej oferty Citi Handlowy skorzystać mogą prawnicy oraz aplikanci, którzy w okresie trwania specjalnej oferty otworzą Konto Osobiste Citibank Citigold lub konto CitiOne. Jeśli jedno z tych kont klienci otworzyli wcześniej i nadal je prowadzą, wówczas wystarczy że rozszerzą swoją relację z bankiem o jeden z dostępnych w ofercie Citi Handlowy produktów ubezpieczeniowych, depozytowych lub kredytowych.

Dla prawników korzystających z konta CitiOne i utrzymujących średnie miesięczne saldo na wszystkich rachunkach w Banku powyżej 15 000 zł lub których wpływy na konto w każdym miesiącu wynoszą nie mniej niż 5 000 zł, Citi Handlowy przygotował specjalne przywileje:

 • Oprocentowanie lokaty na 3 lub 6 miesięcy wyższe o 1 proc. wobec oprocentowania standardowego lokaty zakładanej w oddziale;
 • O połowę niższa płatność za korzystanie z prywatnej opieki medycznej przez okres 12 miesięcy. Dotyczy pakietu podstawowego oraz pakietu pełnego (Promedis/Medycyna Rodzinna);
 • Zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej za Kartę Kredytową Citibank Silver, w tym za kartę dodatkową;
 • Obniżona z poziomu 2 proc. do 1,5 proc. opłata przygotowawcza za produkty hipoteczne
 • Zwrot 50 proc. opłaty przygotowawczej za przyznanie pożyczki gotówkowej;
 • Wyższe niż standardowe oprocentowanie na Firmowym Koncie Oszczędnościowym.

Oferta ta dostępna jest także dla aplikantów, którzy by skorzystać z przywilejów w Citi Handlowy nie muszą spełniać wymogu wpływu na konto 5 000 zł lub salda 15 000 zł.

Dla prawników korzystających z konta Citigold i utrzymujących średnie miesięczne saldo powyżej 200 000 zł na wszystkich rachunkach w Banku lub których wpływy na konto Citigold w każdym miesiącu wynoszą nie mniej niż 12 000 zł, Citi Handlowy oferuje z kolei:

 • Oprocentowanie lokaty na 3 lub 6 miesięcy wyższe o 1 proc. wobec oprocentowania standardowego lokat zakładanych w oddziale;
 • O połowę niższą płatność za korzystanie z prywatnej opieki medycznej przez okres 12 miesięcy;
 • Zwolnienie z opłaty rocznej za Kartę Kredytową Citibank Gold i Platinum, w tym za kartę dodatkową;
 • Obniżoną z poziomu 1 proc. do 0,5 proc. opłatę przygotowawczą za produkty hipoteczne;
 • W przypadku średniego miesięcznego salda na koncie powyżej 30 tys. zwolnienie z opłaty za pakiet firmowy.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy dotyczące oferty dostępne są u doradcy w oddziale Citi Handlowy oraz na www.citihandlowy.pl.

źródło/autor: Citi Handlowy