YPI Networking

YPI Consulting organizuje kolejne już spotkanie networkingowe, które odbędzie się 24 marca 2010 r. w Krakowie. To czas zarówno dla doświadczonych inwestorów, jak i młodych przedsiębiorców na zdobycie cennych kontaktów oraz znalezienie partnerów z dala od codziennej niezdrowej atmosfery rywalizacji.

Wychodząc naprzeciw potrzebie rozwijania kontaktów biznesowych oraz w ramach promocji przedsiębiorczości, YPI Consulting jest organizatorem cyklicznych spotkań networkingowych. Pozwalają one na nawiązywanie bezpośrednich  relacji z osobami różnych profesji, zgodnie z powszechną wiedzą, iż szeroki wachlarz osobistych znajomości bywa w prowadzeniu firmy bardzo użyteczny.  Rozwój współpracy opartej na kontakcie międzyludzkim pozwala pozyskać solidnych partnerów biznesowych, prowadzić wymianę doświadczeń oraz budować wspólny zasób przydatnej wiedzy.

YPI Networking daje możliwość przedstawienia wszystkim uczestnikom profilu działalności gospodarczej swojej firmy. Nieodłącznym elementem tego typu spotkań jest wymiana wizytówek oraz towarzyszące jej rozmowy przedsiębiorców. Co istotne, w przeciwieństwie do formalnych sytuacji biznesowych, odbywają się one w swobodnej i przyjaznej atmosferze.

Z racji, iż YPI Consulting swoją działalność w dużej mierze opiera o sieć referencji i rekomendacji, potrafi dostrzec i docenić korzyści płynące z networkingu, aktywności coraz bardziej popularnej na Zachodzie. Zaufanie i wzajemne poparcie to wartości nie do przecenienia nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Budowanie sieci nieformalnych kontaktów to idea w Polsce jeszcze mało rozpowszechniona. Kraków, choć jest miastem o prężnej gospodarce i wielkich możliwościach, wciąż jest ubogi w taką aktywność.

YPI Networking jest więc przedsięwzięciem innowacyjnym oraz godnym uwagi. Ponadto profesjonalna organizacja i brak opłat za uczestnictwo pozwalają w pełni wykorzystać potencjał tego nowatorskiego podejścia do świata biznesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu