Wiosenne promocje w marketach budowlanych

W związku z nadchodzącą wiosną, większość z nas zaczyna planować prace w ogrodzie oraz odnowienie domu/mieszkania. Odbiciem tego trendu są aktualne promocje w gazetkach marketów budowlanych.

Poniżej znajduje się krótki przegląd wybranych pozycji.

1 Bricomarché, Leroy Merlin, OBI, promoceny.plBrico Marché w najnowszej gazetce prezentuje głównie artykuły ogrodnicze. Można tam znaleźć szeroki wybór kwiatów w doniczkach oraz cebulek gotowych do posadzenia. Są to między innymi bratki, storczyki, lilie, dalie oraz wiele innych. W ofercie znajdują się również niezbędna do sadzenia roślin ziemia w opakowaniach 5 i 50 litrowych oraz nawozy i środki owadobójcze poprawiające ich kondycję. Dla kwiatów domowych do wyboru jest kilka doniczek ceramicznych z podstawkami w cenach od 6,99 do 9,99 zł. Market Brico Marché do porządkowania ogrodu proponuje też narzędzia, te mniejsze jak grabie, motyki i widły oraz większe jak glebogryzarka czy kosiarka. W gazetce znajdują się również płoty i płotki drewniane o wysokości od 17 do 180 cm. Oprócz ogrodu, Brico Marché pamięta również o naszych pupilach – kotach i psach. Dlatego na ostatniej stronie gazetki znajdują się między innymi legowiska w różnych rozmiarach, przysmaki dla psa i kota, metalowa miska, kuweta czy zabawki o ciekawych kolorach i kształtach.

2 Bricomarché, Leroy Merlin, OBI, promoceny.plLeroy Merlin natomiast w aktualnej ofercie skupia się przede wszystkim na wyposażeniu łazienki. Do wyboru jest kilka modeli kabino-wanien w cenach od 589 do 2199 zł. Najdroższy z nich, Mauri, oprócz standardowego wyposażenia posiada również masażer stóp, panel sterujący z wyświetlaczem LCD, a nawet radio. Ponadto w gazetce przedstawionych jest kilka WC kompaktów i umywalek. Uzupełnieniem każdej łazienki są meble łazienkowe pozwalające na utrzymanie porządku. Leroy Merlin proponuje dwa takie zestawy: ELITA GEMELLI i ALPINA. Dla tych którzy na wiosnę zaplanowali gruntowny remont łazienki, do wyboru jest również kilka wzorów glazury. Do odświeżenia pozostałych pomieszczeń przydatne będą farby Dulux (25 kolorów) i Dekoral (26 kolorów). Najnowsza gazetka prezentuje ponadto siedem modeli drzwi, zarówno wewnątrzlokalowych jak i zewnętrznych. Niemal wszystkie zamieszczone tu produkty posiadają nową, promocyjną cenę. Największym, bo aż 50% rabatem kusi drewno heblowane o wymiarach 28x45x1800 mm, z pewnością atrakcyjne dla najbardziej doświadczonych majsterkowiczów.

3 Bricomarché, Leroy Merlin, OBI, promoceny.plTymczasem market OBI przygotował gazetkę przekrojową, zawierającą najciekawsze propozycje z kilku działów. Najwięcej miejsca zajmują jednak artykuły do ogrodu i łazienki. W tej drugiej grupie znajduje się też najciekawsza propozycja – zestaw akcesoriów łazienkowych For You z ceną obniżoną aż o 45%. Oprócz wspomnianych już kategorii, market oferuje np. artykuły budowlane – są tu różnego rodzaju tynki i zaprawy oraz płyta i bloczek Ytong o różnych wymiarach. Na stronie z elektronarzędziami są między innymi wiertarki, wkrętarki, myjka ciśnieniowa, piła, a nawet zagęszczarka (objęta 10% obniżką). Osoby dbające o środowisko z pewnością zainteresuje przydomowa oczyszczalnia ścieków z drenażem rozsączającym dostępna w dwóch modelach pojemnościowych: 2300 l – dla 4-5 osób i 3300 l – dla 6-7 osób.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu