Schöck wyróżniony za jakość

Firma Schöck – producent elementów budowlanych do izolacji termicznej i akustycznej – otrzymała w listopadzie 2009 roku wyróżnienie „Recognised for Excellence” przyznawane przez Fundację im. Ludwika Erharda. Certyfikat ten stanowi potwierdzenie najwyższej jakości zarządzania przedsiębiorstwem.
Patronat nad konkursem objął niemiecki minister gospodarki i nowych technologii, Rainer Brüderle.

Nagrody „Recognised for Excellence” przyznano, już po raz trzynasty, przedsiębiorstwom, które wykazały się całościowym podejściem do zarządzania. Schöck został doceniony przez jury przedsięwzięcia przede wszystkim za wprowadzenie strategicznych zmian w zarządzaniu, wysoki poziom zadowolenia klientów oraz wykorzystywanie innowacyjnych technologii do produkcji materiałów budowlanych. „Cieszymy się bardzo z wyróżnienia i widzimy w nim potwierdzenie naszego punktu widzenia na konsekwentne zarządzanie jakością” – powiedział Nikolaus Wild, Dyrektor Generalny Schöck.

Wyróżnienie „Recognised for Excellence“ stanowi drugi stopień z trzech europejskich poziomów modelu stworzonego przez Europejską Fundację Zarządzania Jakością (EFQM). Tym samym Schöck osiągnął drugi stopień „Level of Excellence“ programu uznawanego w całej Europie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu