Konkurs „ Zaprojektuj broszkę” – wielkie małe dodatki

Portal sophistifashion.pl ogłasza konkurs „Zaprojektuj broszkę”. Styl vintage a może całkiem nowoczesny design? Wybór należy do Ciebie! Zaprojektuj broszkę, o której marzyć będzie każda kobieta.

1 marca br. na portalu Sophisti Fashion ruszył konkurs dla projektantów biżuterii, którzy z modą i stylizacją są za pan brat. Do konkursu można zgłosić projekt autorskiej broszki zrealizowanej od początku przez autora. W jury konkursu zasiądą: Marcin Giebułtowski – projektant biżuterii, Beata Jarmołowska – projektantka i Marcin Zaremski – projektant biżuterii, właściciel autorskiej galerii. Spośród zgłoszonych prac Jury wybierze 15 najlepszych prac, które zostaną wykonane przez autorów i poddane ponownej ocenie przez Jury. Spośród nich zostaną wyłonieni laureaci 1, 2 i 3 miejsca.

Aby zgłosić swój projekt i wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na portalu sophistifashion.pl i zamieścić galerię prac (zdjęcia, rysunek) dotyczących tematu konkursu. http://www.sophistifashion.pl/competitions/competition/zaprojektuj-broszke/. Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 maja 2010 r.

Wybrane, najciekawsze prace przez jury zostaną wykonane przez autorów i zaprezentowane w Domu Mody Forget-me-Not. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas Warsaw Fashion Street 27 czerwca 2010 roku.

Portal Sophistifashion stworzony został z myślą o wszystkich, którzy mają własny styl i śledzą światowe trendy w modzie. Sophistifashion jest partnerem najciekawszych projektów modowych w Polsce takich jak Warsaw Fashion Street, New Look Design i Super Models by L’Oreal Paris.

Sophistifashion to również promocja młodych projektantów, którzy marzą o światowej karierze, na portalu można znaleźć galerie ich prac oraz zdjęcia z sesji. Dyrektorem Artystycznym projektu jest Dorota Wróblewska, która od lat promuje polską modę, kulturę i sztukę.

źródło/autor: SOPHISTI

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu