Firmy godne zaufania czyli Mocni Wizerunkiem

Podczas tegorocznego IX Kongresu Public Relations w Rzeszowie odbędzie się szósta edycja konkursu „Mocni Wizerunkiem”. Organizatorami projektu są: Zakład PR Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Telma Group Communications, Ideo Sp. z o.o., oraz w edycji podkarpackiej: Radio Rzeszów, Super Nowości i TVP3 Rzeszów. Zwycięzców poznamy już 21 kwietnia 2010 roku.

Ideą konkursu jest promowanie podejmowanych przez firmy inicjatyw, które wychodzą poza ich biznesową działalność. W tym celu przez cały rok monitorowana jest aktywność firm pod względem ich zaangażowania na polu społecznym i charytatywnym. Pozyskane informacje służą następnie jurorom do oceny działalności poszczególnych podmiotów. Naszym celem jest docenienie tych, którzy na realizację swoich biznesowych celów nie patrzą tylko przez pryzmat zysku, ale liczy się dla nich również człowiek, szczególnie ten, który nie zawsze sam sobie może pomóc. – stwierdził dr Dariusz Tworzydło z Zakładu Public Relations, z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Konkurs podzielony jest na dwa obszary: ogólnokrajowy i regionalny. Uczestnicy etapu regionalnego mogą startować również w edycji ogólnopolskiej. Zwycięzcy wyłaniani są przez jury złożone ze specjalistów i praktyków z branży.

W poprzednich latach posiadaczami prestiżowych statuetek zostały m.in.: Elektromontaż Rzeszów S.A., Telma Group Communications, CANAL+, Bank BHP, Fundacja Bankowa im. Leopolda Kronenberga, PKP Polskie Linie Kolejowe, Partner of Promotion oraz Alert Media Communications.

źródło/autor: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu