Eleganckie futerały na karty pamięci w ofercie Hama

Seria eleganckich futerałów Hama Vegas na karty pamięci do aparatów cyfrowych właśnie trafiła na polski rynek. Dzięki temu każdy miłośnik amatorskiej i profesjonalnej fotografii będzie miał pod ręką swoje nośniki, jak również będzie mógł przenosić je z miejsca na miejsce bez obaw o uszkodzenie, bądź zagubienie cennych obrazów.

Futerały Hama Vegas z wyglądu przypominają skórzane portfele i przeznaczone są do przechowywania oraz przenoszenia kart w formatach: SD, microSD, Memory Stick PRO Duo oraz Memory Stick M2. W zależności od modelu, w futerałach Hama można pomieścić od 8 do 12 kart pamięci. Dzięki specjalnym plastikowym przegródkom karty pamięci mocno trzymają się w futerale. Użytkownik nie musi więc obawiać się, że wypadną.

Futerały Hama Vegas wyposażone są w praktyczne zapięcie na magnes. Czarny, klasyczny kolor sprawia, że mogą służyć zarówno osobom, które lubią sportowy tryb życia, jak również takim, które cenią elegancję. Rozmiary futerałów Hama Vegas wynoszą, w zależności od modelu: 8,3 x 8,0 x 1,6 cm lub 8,0 x 12,6 x 1,6 cm lub 8,0 x 13,7 x 1,6 cm.

Sugerowana przez Hama cena modelu na 8 kart wynosi 24,90 zł, zaś dwóch modeli na 12 kart – 34,90 zł.

źródło/autor: White-Magick

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu