Zwiększona moc 4 x 4

Agencję Event 4×4 i firmę Globtroter 4×4 połączyły wspólna pasja i interesy. Z początkiem marca firmy zawarły porozumienie, którego celem jest uatrakcyjnienie i poszerzenie oferty. Event 4×4 i Globtroter 4×4 zajmują się organizowaniem wyjazdów off-roadowych na całym świecie. Programy przygotowane przez firmy są skierowane do klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Dzięki konsolidacji wspólna oferta firm jest najbogatszą i najatrakcyjniejszą na polskim rynku wypraw turystycznych samochodami i quadami.

– Na porozumieniu skorzystają przede wszystkim klienci, którzy będą mieli większy wybór kierunków podróży – mówi Sławomir Kosz, prezes Event 4×4. Zgodnie z założeniami porozumienia agencja Event 4×4 zajmie się obsługą wyjazdów na terenie całej Europy, części Azji oraz Afryki Północnej, natomiast Globtroter 4×4 zabierze klientów w każde inne miejsce na świecie.

Połączona oferta to nie tylko zorganizowane wycieczki, ale też ukłon w stronę osób, które chcą wyjeżdżać samodzielnie. Klienci będą mogli przejść szkolenie z jazdy terenowej na quadach i samochodach 4×4 oraz wynajmować auta terenowe. – Nasi pracownicy to przede wszystkim praktycy jazdy terenowej. Służymy naszym klientom radami zarówno co do wyboru tras, jak i przygotowania technicznego. Zapewniamy im pełne wsparcie – mówi prezes Globtroter 4×4 Michał Synowiec.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu