Wiosna w modzie, żelazka w ruch

Tagi:

Wiosna tchnęła życie nie tylko w szary świat za oknami. Swój czar rzuciła również na modę… Na wieszakach w galeriach handlowych kolorami pokryły się delikatne jedwabie, miękka bawełna, ponadczasowy len. Barwna paleta tkanin kusi i nęci. Tylko co na to nasze żelazka, które czeka tym samym prawdziwa próba?

Wiosenna moda, jak co roku, inauguruje sezon intensywnego prasowania, które dla większości kobiet nie należy do miłych obowiązków. W naszych szafach pojawiają się zwiewne sukienki, lekkie bluzeczki, mnożą się delikatne tkaniny. Dokonując przeglądu garderoby zastanawiamy się, ile czasu będziemy musiały poświecić na prasownie specyficznych materiałów…

Aby ułatwić życie tysięcy kobiet, firma LAURASTAR stworzyła innowacyjny system do prasowania. Jego największą zaletą jest funkcja prasowania suchą parą pod ciśnieniem 3,5 Bara, które – według naukowców – jest najodpowiedniejszym ciśnieniem dla naszych ubrań. Dzięki niemu prasowanie trwa krócej – od razu prasowane jest wiele warstw. Jest także bezpieczniejsze, ponieważ nie niszczy włókien.

Ze względu na szczególną dbałość o tkaniny LAURASTAR doskonale sprawdzi się w wiosennej garderobie, w której królują błyszczące jedwabie, satyna, kaszmir, muśliny oraz dzianiny jedwabno – bawełniane z lureksem. Za przyczyną opatentowanej teflonowej stopki wszystkie tkaniny możemy prasować stałą temperaturą. Wystarczy nałożyć stopkę na podstawę żelazka i temperatura prasowania obniży się w ciągu jednej sekundy. Dzięki niej nie musimy obawiać się przypalenia ulubionej kreacji. System gwarantuje nam także oszczędność czasu, ponieważ nie musimy segregować prania, a samo prasowanie staję się banalnie prostym zajęciem. Dodatkowo LAURASTAR zapobiega nabłyszczaniu tkanin oraz nie pozostawia śladów wody lub wapna na ubraniu.

Aby być piękną i czuć się wyjątkowo wydajemy niemałe pieniądze na ekskluzywne kolekcje spod igły znanych projektantów mody. Chciałybyśmy, żeby ich jakość utrzymywała się przez długi czas. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny system do prasowania. System do prasowania LAURASTAR to wydatek wysokości 2 500 – 7 500 tys. zł, który zwróci się w zależności od ceny do sześciu lat. W zamian otrzymujemy gwarancję produktu najwyższej jakości, który nie tylko zadba o nasze tkaniny, ale również oszczędzi nam czasu i energii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu