Szybki kompakt na każdą okazję

Firma Casio wprowadza na polski rynek nową kolekcję aparatów Exilim. Jedna z nowości to model EX-Z330, który wyróżnia się wyjątkowo smukłą obudową. Wyposażono go także w unowocześniony procesor obrazu EXILIM Engine 5.0.Zaokrąglona obudowa Casio Exilim EX-Z330 kryje w sobie 12,1-megapikselową matrycę, 3-krotny zoom optyczny oraz ekran LCD o przekątnej 2,7 cala. Ponadto, aparat oferuje nagrywanie filmów w formacie HD (1280×720 px). Wartą wyróżnienia funkcją jest również Dynamic Photo, dzięki której, bez udziału komputera i programu graficznego, możemy poddawać zdjęcia poważnym modyfikacjom.

EX-Z330, wyposażony w nowy procesor obrazu, może znacznie szybciej przetwarzać fotografie. Silnik nowej generacji odpowiada m.in. za takie funkcje, jak wykrywanie twarzy czy inteligentny autofokus, który z wyprzedzeniem śledzi obiekty znajdujące się w kadrze.

Ciekawie prezentuje się także specjalny tryb portretowy o nazwie Make-Up Mode umożliwiający retusz, podczas którego skóra staje się gładka i matowa.

Casio Exilim EX-Z330 jest dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, srebrnym, niebieskim, złotym i purpurowym.

Sugerowana cena detaliczna aparatu wynosi 699 PLN brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu