Przycumuj w Porcie Łódź 24 marca!

24 marca 2010 o godz. 10.00 drzwi Portu Łódź otworzą się przed pierwszymi klientami. Po 16 miesiącach dobiegnie końca proces realizacji wartej  około 200 mln euro łódzkiej inwestycji. Już w poniedziałek uruchomiona zostanie strona internetowa centrum www.PortLodz.pl

24 marca w Porcie Łódź czekać będą wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin. Tego dnia wszyscy, którzy odwiedzą centrum będą mogli stać się bohaterami dnia i wziąć udział w jednym z konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Jak o nie zawalczyć? Wszelkie informacje dotyczące uczestnictwa dostępne będą od poniedziałku na stronie centrum www.PortLodz.pl.

– W poniedziałek rozpoczynamy zbieranie zgłoszeń do konkursów, które przygotowaliśmy dla naszych gości na dzień otwarcia. Aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.PortLodz.pl– informuje Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź. Uczestnicy konkursów, które zostaną zrealizowane w konwencji popularnych telewizyjnych show, staną się gwiazdami wielkiego otwarcia. Konkursy wyłonią najlepszego wokalistę, tancerza, znawcę Łodzi oraz prawdziwą gwiazdę o inspirującej osobowości. Na zwycięzców i uczestników konkursów w dniu otwarcia czekać będą cenne nagrody, wśród nich: sprzęt RTV, biżuteria, telefony komórkowe, zakupy w IKEA, bielizna, kosmetyki oraz wiele innych.

W dniu otwarcia Portu Łódź moc atrakcji czekać będzie także na najmłodszych gości. Do wspólnej zabawy zaproszą ich animatorzy w kącikach tematycznych, m.in.  kącik młodego kucharza, młodego sportowca, fotograficznym, małej Miss i plastycznym. Czas zabawy uświetnią przedstawienie teatralne, akademia cyrkowa, lekcje żonglerki, malowanie buziek i warsztaty baniek mydlanych.

– Obecnie na terenie centrum trwają prace aranżacyjne i wykończeniowe – informuje Aleksandra Sikora z biura prasowego IKEA. – Zakończyliśmy montaż podwieszanych sufitów i posadzek. Przygotowujemy fontanny i portale wejściowe. Niebawem na elewacji od strony ul. Pabianickiej pojawią się logotypy najemców, a nad wejściem głównym pojawi się podświetlane logo naszego centrum – dodaje.