Pokaż jaką bestią jesteś i nasyć swój głód

Drzemie w Tobie tygrys, a może ukrywa się smok? Burger King nagradza odważnych klientów, którzy odkryją swoją zwierzęcą naturę. Od 2 marca do 3 maja br. trwać będzie kampania „Nakarm bestię w sobie” promująca burgery Big King XXL i Big King XXL Chilli Cheese. Kampanii towarzyszą konkursy, w których można wygrać wyjątkowe nagrody. W konkursie „Pokaż jaką bestią jesteś” można wygrać 10 voucherów do studiów tatuażu, o wartości 1500 złotych każdy. Zwycięzcy konkursu na portalu Facebook.com otrzymają 10 zaproszeń na Heineken Open’er Festival. Za koncepcję kreatywną i prowadzenie kampanii oraz przygotowanie internetowej strony konkursowej odpowiada agencja FireFly Creation. Działania PR prowadzi agencja Solski Burson-Marsteller.

Konkurs „Pokaż jaką bestią jesteś” adresowany jest do wielbicieli tatuaży oraz wszystkich śmiałków, którzy podejmą wyzwanie i w ciekawy sposób wyzwolą ukrytą w sobie „bestię”. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.nakarmbestie.com.pl, wypełnić formularz i załączyć zdjęcie będące odpowiedzią na zadanie konkursowe – „Pokaż jaką bestią jesteś”. Spośród uczestników konkursu jury wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają vouchery do studiów tatuażu. Szczegółowe informacje na temat konkursu, jego regulamin oraz adresy studiów tatuaży, w których będzie można zrealizować vouchery, znajdują się na stronie www.nakarmbestie.com.pl.

Od 9 marca ruszył też konkurs dla fanów Burger King na portalu Facebook. W ramach powstającego fanpage’a stworzona zostanie aplikacja do umieszczania zdjęć tatuaży. 10 osób, których fotografie zdobędą najwięcej pozytywnych głosów („lubię to”), otrzyma zaproszenia na tegoroczny Heineken Open’er Festival. Fanpage umożliwi również wymianę informacji o tatuażach i poszukiwanie inspiracji do tworzenia nowych wzorów. Za przeprowadzenie konkursu oraz przygotowanie aplikacji na fanpage marki na Facebooku odpowiada agencja brand karma.

Dodatkowo Burger King będzie nagradzał odważnych klientów, także w swoich restauracjach. Ci, którzy w trakcie składania zamówienia na zestaw Big King XXL wydadzą z siebie ryk godny prawdziwej bestii lub pokażą swój tatuaż, otrzymają za darmo powiększenie kupowanego zestawu.

źródło/autor: FireFly Creation

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu