Międzynarodowy Dzień Kobiet w Solaris Center

W tym roku Święto Kobiet w Solaris Center (Opole, Plac Kopernika 16) obchodzone będzie na jazzowo. Już 8 marca 2010 roku o godzinie 16.00 w centrum handlowym rozpocznie się koncert z muzyką gospel, soul, pop i jazz. Świętowaniu dniu Kobiet towarzyszyć będą specjalne promocje przygotowane przez sklepy Solaris Center.

W dwuczęściowym programie koncertowym wystąpią soliści oraz zespoły wokalne i instrumentalne Instytutu Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie pod kierownictwem Piotra Barona. W programie znajdą się: standardy jazzowe, ballady, utwory gospel, soul i pop.

Partnerami akcji są: Perfumeria Douglas oraz Salon Expert L’Oreal.

Przypominamy również, że w Solaris Center trwa Wielki Konkurs Urodzinowy.

Nagrodami do wygrania są: Nissan Micra oraz deszcz solarnych parasoli.

Co trzeba zrobić, aby cieszyć się nagrodami? Wystarczy do 8 kwietnia zrealizować zakupy w sklepach Solaris Center za minimum 100 zł i wypełnić kupon konkursowy odpowiadając na pytanie: ile słoneczek wisi przy wejściu do centrum od Placu Kopernika? Każde wydane 100 zł w centrum można zamienić na słoneczko. Wystarczy uzbierać 5 słoneczek, aby otrzymać unikatowy parasol z logo Solaris Center.  Ogłoszenie wyników odbędzie się w niedzielę 11 kwietnia 2010 roku o godzinie 18.00 w Solaris Center.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu