Mazars wzmacnia Dział Doradztwa Podatkowego

Z dniem 1 marca 2010 r. do zespołu Mazars dołączyła Krystyna Szydłowska obejmując stanowisko Dyrektora Działu Doradztwa Podatkowego. Krystyna Szydłowska posiada wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie doradztwa dla przedsiębiorstw, które zdobyła pracując dla największych firm doradczych, w tym tzw. firm „Big 4”, najpierw w Dziale Audytu, a następnie w Dziale Doradztwa Podatkowego. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Posiada także kwalifikacje biegłego rewidenta (dyplom ACCA – Wielka Brytania).

Krystyna Szydłowska od 2000 roku specjalizuje się w zagadnieniach związanych z cenami transferowymi. Jest współautorką książki „Ceny transferowe”, wydanej w 2002 r. przez Wydawnictwo C.H. Beck, jak również książki „Globalizacja usług”, wydanej w 2007 r. przez Wydawnictwo Naukowe INPiD UAM. Biegle włada językiem angielskim.

„Dołączenie Krystyny Szydłowskiej do naszego zespołu potwierdza dynamiczny rozwój naszej firmy. Pozwoli nie tylko wzmocnić pozycję Mazars w dziedzinie doradztwa podatkowego, ale również stwarza nowe możliwości obsługi klientów w zakresie zagadnień związanych z cenami transferowymi” – uważa Michel Kiviatkowski – Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu