Gdańsk pod okupacją sklepów internetowych – odbędzie się trzecia edycja warsztatów ShopCamp

Tagi:

Sklepy internetowe po raz kolejny znajdą się na celowniku ekspertów. Tym razem praktycy wykorzystania serwisów społecznościowych w promocji biznesu zamierzają odwiedzić Gdańsk – już 13 marca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się trzecia edycja warsztatów ShopCamp.
Gdańsk będzie kolejnym miastem po Łodzi i Poznaniu, w którym organizatorzy ShopCamp zamierzają promować otwarte, bezpośrednie podejście do budowania relacji między e-sklepami a ich klientami.

W trakcie spotkania team ekspercki oraz zaproszeni goście wskażą inspirujące przykłady wykorzystania ogólnodostępnych kanałów i narzędzi do efektywnej komunikacji, podzielą się wiedzą, dotyczącą sposobów budowania trwałej marki i zyskiwania lojalności klientów oraz zdradzą, w jaki sposób polepszyć rentowność sklepu internetowego.

Zgodnie z przyjętą formułą najbliższy ShopCamp składać się będzie z dwóch części. W ramach pierwszej z nich, otwartej i nieodpłatnej, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji zaproszonych gości. W roli prelegentów wystąpią: Marcin Treder oraz Wiktor Mazur (nokaut.pl), Marcin Cebula (DotPay S.A. – oficjalny mecenas całej inicjatywy), Norbert Trudziński (neosport.pl), Krzysztof Bartnik (ekomercyjnie.pl), Piotr Majewski (Ekademia.pl, MajewskiBC.pl) i Mirek Wąsowicz (Netmining).

Nie zabraknie również Konrada Latkowskiego (VEDIA S.A.), „Tomka Komercyjnego” (e-komers.pl), Grzegorza Rusieckiego (Kubanskie.pl), Virena Bhandari (Skarpetkowo.pl), Adama Zygadlewicza (Netguru.pl, Flaker.pl) i Jakuba Górnickiego (Mixxt.de, Prezi.com, KosmoShow), a więc teamu ShopCamp w pełnym składzie. Całkowitą nowością w tej edycji spotkania będzie natomiast dynamiczny panel dyskusyjny z ekspertami i przedstawicielami wybranych sklepów, który poprowadzi „Tomek Komercyjny”.

Drugą część spotkania stanowić będą zamknięte, odpłatne warsztaty, podczas których eksperci dokładnie prześwietlą biorące w nich udział sklepy, wskażą, co warto zmienić i pomogą znaleźć rozwiązania najbardziej palących problemów. A wszystko to z silnym nastawieniem na praktykę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu