Ciszewski PR promuje zielone technologie

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła współpracę z Ministerstwem Środowiska w zakresie obsługi Public Relations i Public Affairs programu GreenEvo – Akceleratora Zielonych Technologii.

GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii to innowacyjny projekt Ministerstwa Środowiska, przygotowany w celu promocji polskich technologii środowiskowych i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w tym zakresie. Jest to wieloetapowy projekt, który polega na wsparciu rynku polskich zielonych technologii w walce o rynki zagraniczne. Najciekawsze projekty wyłonione w drugim etapie konkursu będą promowane poprzez portal internetowy GreenEvo.gov.pl oraz unikalny katalog, który będzie łączył prezentację najciekawszych technologii z unikalnymi danymi na temat polskiego rynku technologii. Jego wydanie jest planowane jest na jesień.

„GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku. Współpraca przy tak unikalnym projekcie pozwoli nam czynnie współuczestniczyć w promocji polskich technologii pro-ekologicznych w kraju i za granicą” – powiedział Sebastian Hejnowski, Dyrektor Zarządzający Ciszewski Public Relations.

Projektem opiekuje się dział Nowych Technologii kierowany przez Artura Bednarza. Za bezpośrednią współpracę z nowym klientem będzie odpowiedzialny Dariusz Wałach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu