Notebook Samsung R780 – styl i funkcjonalność w jednym

Firma Samsung stworzyła laptopa, którego design prezentuje się tak samo dobrze jak jego praca. Samsung R780, dostępny w sieci salonów Vobis, wyposażono w premierowy, dwurdzeniowy, wydajny procesor Intel® Core™ i5, który posiada najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwiększające jego wydajność i energooszczędność.

Przykuwający uwagę design laptopa został zaprojektowany specjalnie tak, aby zwiększyć odporność na różnego rodzaju zadrapania oraz odciski palców. W parze z eleganckim wyglądem idzie także jego wydajność, którą zawdzięcza między innymi dwurdzeniowemu procesorowi Intel® Core™ i5. Do jego wykonania wykorzystano nowy, 32-nanometrowy proces produkcyjny.

R780 został wyposażony w kilka najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które wcześniej zarezerwowane były tylko dla najszybszych procesorów Intel® Core™ i7. Jednoczesne wykonywanie kilku zadań bez zmniejszenia wydajności, zwiększanie prędkości procesora podczas pracy z bardziej wymagającymi programami, to tylko niektóre z najważniejszych elementów, które wyróżniają nowego Samsunga R780 podnosząc jego wydajność, energooszczędność i dostosowując jego szybkość procesora do wykonywanych zadań.

Poza procesorem, notebook posiada 4GB pamięci DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 500 GB. Najnowsza karta grafiki NVIDIA GeForce 330M, 1GB VRAM w połączeniu z monitorem o przekątnej 17 cali zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazów oraz mniejsze zużycie energii dzięki podświetleniu LED. Ciekawą funkcją skierowaną do tych, którzy często podróżują jest możliwość ładowania różnych urządzeń przez port USB nawet wtedy gdy komputer jest wyłączony. Notebook został także wyposażony w niskoprofilową, odporną na zalanie, pełną klawiaturę numeryczna oraz podświetlany panel dotykowy.

Laptop Samsung R780 dostępny jest w sieci salonów Vobis w komplecie z zewnętrznym, 500 GB dyskiem twardym, który podwaja przestrzeń dyskową i umożliwia zabezpieczenie danych przez wykonanie kopii zapasowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu