Europejski Fundusz Leasingowy zwycięzcą rankingu Leasing Companies w jubileuszowej 15. Edycji rocznika Book of Lists

W zorganizowanym przez Warsaw Business Journal rankingu rocznika Book of Lists 2010, Europejski Fundusz Leasingowy zajął pierwsze miejsce w kategorii Leasing Companies. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie 25 lutego 2010, miało miejsce wręczenie certyfikatu potwierdzającego pozycję firmy.

Publikacja Book of Lists to największa i najdłużej obecna na polskim rynku wydawniczym polsko – angielska publikacja biznesowa, w której w formie około 70 rankingów zaprezentowano ponad 2500 najlepiej prosperujących firm w Polsce. Wśród nich znajdują się przedsiębiorstwa z takich sektorów jak finanse, usługi, konsulting, reklama, telekomunikacja, informatyka, hotelarstwo, rynek nieruchomości i inne. W każdym rankingu umieszczone firmy są sklasyfikowane według ich wyników, które wyrażone są w specyficznych dla danego sektora wartościach, najczęściej w przychodach. Listy ponadto zawierają informacje na temat profilu działalności firmy, klientów, osiągnięć oraz oferowanych usług b2b. W tym roku odbyła się jubileuszowa 15. edycja rocznika.

Andrzej Krzemiński, Prezes Zarządu, Europejski Fundusz Leasingowy S.A.:

Zwycięstwo w rankingu Book of Lists 2010 jest potwierdzeniem naszej wysokiej pozycji oraz wiarygodności na rynku leasingu. Napawa nas dumą lecz również mobilizuje do podejmowania takich działań aby w dalszym ciągu osiągać sukces w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Zwycięstwo w prestiżowym rankingu Book of Lists z pewnością jest dodatkową rekomendacją do podjęcia z nami współpracy przez potencjalnych partnerów, dostawców i klientów.

źródło/autor: EFL

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu