Business Web. Nowy produkt dla małego biznesu w ofercie home.pl

Home.pl, dostawca usług internetowych, wprowadza do swojej oferty nowy produkt przeznaczony dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw. Business Web daje firmom możliwość stworzenia własnej strony WWW i skorzystania z nowoczesnej poczty e-mailowej.

Business Web to zestaw usług, które pozwolą zaistnieć w Internecie każdej – nawet najmniejszej – firmie. Składa się z nowego kreatora stron WWW oraz usługi poczty e-mailowej. Dzięki kreatorowi firmy stworzą swoją sieciową wizytówkę – witrynę, na której pokażą ofertę, galerię produktów czy udostępnią dane kontaktowe. Do wyboru przygotowano ponad 500 gotowych szablonów stron, kilkadziesiąt modułów dodatkowych (m.in. blog, ankieta, animacja Flash) oraz łatwy w obsłudze edytor treści.

„Tworzenie stron w Kreatorze WWW wchodzącym w skład Business Web jest wyjątkowo proste i szybkie – dzięki temu przedsiębiorcy zyskują możliwość budowy swojego wizerunku w Sieci bez angażowania wyspecjalizowanych firm informatycznych. Mając bezpośredni dostęp do usługi, mogą sami decydować o wyglądzie czy zawartości strony oraz w każdej chwili wprowadzać niezbędne zmiany” – powiedział Marcin Kuśmierz, dyrektor zarządzający home.pl.

Business Web to również nowoczesna poczta e-mailowa, która umożliwia przedsiębiorcom profesjonalną komunikację w Internecie. Wyróżnia się nielimitowaną wielkością przesyłanych wiadomości, możliwością założenia odrębnej skrzynki dla każdego pracownika, brakiem spamu oraz funkcją IMAP, która pozwala na dostęp do wiadomości z dowolnego urządzenia (komputer stacjonarny, komórka, laptop). Ofertę Business Web uzupełnia wreszcie opcja bezpłatnej rejestracji własnej domeny internetowej – to dzięki niej firmy uzyskują możliwość unikatowej indentyfikacji, zarówno na stronie WWW, jak i w korespondencji e-mailowej.

„Ideą usługi Business Web jest zagwarantowanie nawet jednoosobowym działalnościom gospodarczym profesjonalnej strony WWW i konta e-mailowego. Klienci otrzymują łatwe w obsłudze i niedrogie narzędzie do natychmiastowego wykorzystania – bez dużych nakładów czasu czy specjalistycznej wiedzy” – dodaje Marcin Kuśmierz.

Business Web jest dostępny obecnie w promocji, w ramach której przedsiębiorcy mogą skorzystać z trzech miesięcy bezpłatnego okresu abonamentowego i wybróbować możliwości nowej usługi. Roczny abonament w standardowej ofercie to koszt 150 zł netto.

Dodatkowe informacje, specyfikacja usługi oraz regulamin promocji znajdują się na stronie: https://home.pl/promocje/zbuduj.

źródło/autor: home.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu