Przejdź do treści

Mondial z serwisem FRU.PL

Mondial Assistance udostępnił usługi ubezpieczeniowe użytkownikom portalu FRU.PL. Do ich dyspozycji oddano polisy turystyczne o rozbudowanym zakresie ochronnym. Obejmują one: koszty leczenia i assistance, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, bagaż podróżny, odpowiedzialność cywilną oraz koszty anulowania biletu lotniczego.

Polisy turystyczne Mondial Assistance są pierwszym pakietem ubezpieczeń oferowanym w serwisie FRU.PL. Dotychczas jego użytkownicy mogli korzystać z innowacyjnego systemu wyszukiwania i rezerwacji biletów lotniczych on-line spośród oferty ponad 500 przewoźników lotniczych, a także z rezerwacji hotelowych i wypożyczalni samochodów. Umowa z Mondial Assistance, liderem rynku assistance i ubezpieczeń turystycznych, pozwala na rozszerzenie oferty FRU.PL o kompleksowe polisy turystyczne.

Pakiety ubezpieczeń stworzone dla klientów FRU.PL gwarantują  rozbudowaną ochronę.  Obejmują koszty leczenia i assistance do kwoty 25.000 EUR, w tym organizację transportu medycznego, konsultacje i zabiegi medyczne, pobyt w szpitalu, leczenie stomatologiczne, a nawet opiekę nad nieletnimi dziećmi czy poszukiwanie oraz ratownictwo w górach i na morzu. Wysokie limity przewidziano także na ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków – nawet do 5.000 EUR, bagażu podróżnego do 1.000 EUR i OC do  20.000 EUR w przypadku szkód na innej osobie.

– Zaproponowany przez firmę Mondial Assistance pakiet ubezpieczeniowy jest optymalny i doskonale dostosowany do innowacyjnego modelu sprzedaży biletów lotniczych, który oferujemy. Miałem okazję osobiście przetestować jego skuteczność podczas wyjazdu do Tajlandii, gdzie w wyniku wypadku na skuterze musiałem skorzystać z pomocy medycznej. Ubezpieczyciel wywiązał się ze swojego zadania znakomicie. Polisa pokryła wszystkie koszty pomocy medycznej i leków. Dlatego z całkowitą pewnością polecam to ubezpieczenie naszym klientom.  – mówi Jarosław Adamski, Członek Zarządu Travel Interactive S.A., który jest właścicielem portalu FRU.PL.

Uzupełnieniem pakietu ubezpieczeń dostępnego na FRU.PL jest gwarancja zwrotu kosztów anulowania biletu lotniczego. W przypadku rezygnacji z wyjazdu możliwe jest odzyskanie poniesionych koszów nawet do wysokości 3.000 EUR.

-Nieprzewidziane sytuacje uniemożliwiające urlop mogą zdarzyć się zawsze. Nasza polisa chroni przed utratą zainwestowanych w wyjazd środków. Gwarantuje zwrot niezależnie od tego, czy przyczyną anulowania wyjazdu był wypadek, kradzież dokumentów, egzamin konkursowy czy np. rozpoczęcie nowej pracy lub wezwanie do sądu. – powiedział Maciej Stankiewicz, Specjalista ds. sprzedaży w Mondial Assistance.

Polisy turystyczne Mondial Assistance są dostępne na portalu FRU.PL od  19.02.2010 r. do wyboru są  2 warianty:  pakiet bazowy uwzględniający wszystkie opisywane powyżej elementy polisy turystycznej wraz z chętnie wykorzystywanym obecnie ubezpieczeniem narciarskim oraz wariant „Extreme” przeznaczony dla amatorów sportów ekstremalnych.