Turniej Counter-Strike 1.6 na Dzień Kobiet

W związku z nadchodzącym Dniem Kobiet organizatorzy Ligi Cybersport będącej integralną częścią projektu Cyberarena 36i6 przygotowali dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej wyjątkowy turniej gry Counter-Strike 1.6, w którym udział mogą wziąć pięcioosobowe zespoły z całej Polski.

Obecnie na stronie serwisu informacyjnego Cybersport.pl trwają zapisy do rozgrywek, których start przewidziany jest na 9 marca. W celu przystąpienia do internetowego turnieju Counter-Strike 1.6 5on5 wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zakończenie rejestracji drużyn oraz losowanie poszczególnych grup odbędzie się podczas piątkowego programu CyberTV 36i6.

Wirtualna rywalizacja toczyć się będzie w systemie podwójnej eliminacji, natomiast w spotkaniu finałowym zwycięska drużyna będzie musiała wygrać z przeciwnikiem dwa z trzech przygotowanych przez administratorów wirtualnych pojedynków. Na najlepsze drużyny biorące udział w kobiecych zmaganiach gry Counter-Strike 1.6 czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu