Selena Gazelą Biznesu roku 2009

przez | 03/03/2010

Spółka Selena SA po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu. Zwycięstwo w X edycji plebiscytu potwierdza konkurencyjną pozycję, jaką spółka zajmuje wśród krajowych przedsiębiorstw. Tytuł Gazele Biznesu przyznawany przez redakcję Pulsu Biznesu przy współpracy z firmą Coface Poland otrzymują spółki krajowe wyróżniające się na tle konkurentów w takich kategoriach jak: wyniki finansowe, przejrzysta polityka finansowa, uczciwość wobec kontrahentów.

W tym roku w konkursie Gazele Biznesu wzięło udział 4 tysiące firm. O wysokim miejscu Seleny SA na liście rankingowej zadecydowały: przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech lat działalności wyrażony w procentach oraz doskonała reputacja wśród kontrahentów i odbiorców.

Ceremonia przyznania nagród odbyła się w Hotelu Sofitel we Wrocławiu, w dniu 2 marca 2010. Gazelę Biznesu z rąk komisji konkursu odebrał Przemysław Strzyż, Brand&PR Manager spółki Selena SA.

–  Jesteśmy dumni z tak prestiżowej nagrody. Wyróżnienie Gazele Biznesu 2009 potwierdza naszą pozycję wśród najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, a jednocześnie motywuje nas do pracy nad dalszym rozwojem naszej firmy – mówi Przemysław Strzyż, Brand&PR Manager spółki Selena SA.

Selena SA to najstarsza spółka w światowej Grupie Selena, holdingu spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej. Generuje ponad jedną trzecią obrotów i posiada 37% udział w rynku pian poliuretanowych w Polsce oraz 19% udział w rynku uszczelniaczy. Wysoką jakość chemii budowlanej, dedykowanej zarówno użytkownikom indywidualnym jak i profesjonalistom, potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak TOP MARKA 2010 dla marki Tytan Professional, Dolnośląska Nagroda Gospodarcza czy Złoty Laur Konsumenta 2009.