Nowy katalog ES Polska 2010

1 marca pojawił się najnowszy bezpłatny katalog domów ES Polska. Tradycyjnie już znajdziemy w nim projekty domów oraz wyczerpujące opisy programów ES. W tym roku treść katalogu wzbogaciła się także o wywiady z klientami. Zapisy rozmów z osobami, które wybudowały się z ES Polska, przybliżają czytelnikom szereg praktycznych szczegółów współpracy z inwestorem zastępczym.

– Zdecydowaliśmy się na ich publikację, by oferta naszej spółki była dla każdego przejrzysta – mówi Michal Jalovecký, prezes ES Polska. – Nie są to reklamowe laurki, nasi klienci opowiedzieli szczerze zarówno tym, co podczas budowy ich domu działało jak należy, jak i o tym, co wymagało z naszej strony poprawy. Bierzemy sobie do serca wszelkie uwagi, to dzięki nim możemy poprawiać i doskonalić nasze usługi. Zachęcam do lektury – nikt nie powie Państwu więcej o firmie, niż klient, który ukończył z nią budowę domu.
Wśród katalogowych nowości, wymienić warto także program ZŁOTA RĄCZKA. Kierowany jest on do klientów, którzy prace wykończeniowe wykonywać wolą we własnym zakresie. Pozwala tym samym zaoszczędzić na budowie domu całkiem konkretne pieniądze.

Bezpłatny katalog ES Polska 2010 zamówić można online pod adresem:
http://www.espolska.pl/esp/kon_fka.php

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu