Multimedialne demo innowacyjnej platformy Comarch ALTUM

By | 03/03/2010

Doskonałe wyniki sprzedaży Comarch ALTUM w 2009 roku, a także ostatnie pozytywne publikacje w mediach na temat rozwiązania przełożyły się na jeszcze większe zainteresowanie najnowszym systemem ERP dostarczanym przez Comarch. Z myślą o wszystkich osobach pragnących bliżej poznać innowacyjne możliwości Comarch ALTUM.

Demo łączy w sobie ciekawy, innowacyjny sposób prezentacji z bogactwem praktycznych informacji o rozwiązaniach dostępnych w Comarch ALTUM. Materiał w postaci filmów z wirtualnymi postaciami pokazuje wszystkie możliwości systemu, jego wyróżniki i funkcjonalności w kontekście usprawniania pracy konkretnych osób w firmie.

W nowym demo Comarch ALTUM pracownicy różnych działów firmy opowiadają o swojej codziennej pracy z platformą:
·    Prezes zwraca uwagę na kompleksowe narzędzia do zarządzania, m.in. wbudowane rozwiązanie Business Intelligence, mobilny dostęp do informacji oraz Business Scorecards.
·    Dyrektorzy działów sprzedaży i marketingu pokazują jak narzędzia dostępne w Comarch ALTUM pomagają pozyskiwać nowych nabywców, lepiej obsługiwać obecnych klientów, a także rozwijać nowe kanały sprzedaży.
·    Księgowy wyjaśnia w jaki sposób przestał księgować a zaczął zarządzać księgowością oraz jak Comarch ALTUM pomaga w utrzymaniu płynności finansowej firmy.
·    Magazynier tłumaczy w jaki sposób zarządza magazynem przy wsparciu Comarch ALTUM.
·    Administrator systemu przybliża obsługę techniczną Comarch ALTUM, a także opowiada o możliwościach dostosowania systemu do potrzeb konkretnych działów lub pracowników.

Każdy z filmów to duża dawka praktycznej wiedzy, podanej w przystępnej, biznesowej formie. W jaki sposób Comarch ALTUM inteligentnie automatyzuje procesy biznesowe? Jakiej wiedzy dostarczają raporty i analizy Business Intelligence? Co to jest strategia długiego ogona, i jak Comarch ALTUM pomaga wcielać ją w życie? Dlaczego magazynier samodzielnie składa zamówienia tylko na 20 proc. asortymentu? Odpowiedzi na te, a także wiele innych pytań można znaleźć w nowym demo Comarch ALTUM: http://www.comarch.pl/altum-demo