BEST image PR pracuje dla Inotel

Z początkiem marca 2010 roku poznańska agencja BEST image PR rozpoczęła pracę na rzecz promocji wizerunku firmy Inotel. Celem zaplanowanych działań PRowych jest zwiększenie rozpoznawalności usług oferowanych przez firmę na wielkopolskim rynku.

Firma Inotel dostarcza wysokiej jakości usługi z dziedziny telekomunikacji, takie jak: stały dostęp do szybkiego Internetu, telewizja cyfrowa i tanie połączenia telefoniczne. Usługi dedykowane są mieszkańcom Wielkopolski – Poznania, Swarzędza, Obornik, Gniezna, Jarocina i Koziegłów.

W ramach podpisanej umowy BEST image PR odpowiada za promocję firmy Inotel poprzez media relations realizowane w odniesieniu do lokalnej prasy drukowanej i mediów elektronicznych. W perspektywie długofalowej celem, jaki stawia przed sobą BEST image PR jest zdobycie zaufania społecznego dla marki poprzez prowadzenie działań o zabarwieniu informacyjnym.

Umowa podpisana została na czas nieokreślony. Za kontakty z mediami z ramienia BEST image PR odpowiada Zuzanna Szymańska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu