Światowy Kongres IAA w Moskwie

By | 02/03/2010

W dniach 12 – 14 maja 2010 roku, odbędzie się 42 Światowy Kongres Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA w Moskwie. Wydarzenie to odbywa się co dwa lata. Ostatnie miało miejsce w Waszyngtonie w 2008 roku.

Co dwa lata Światowy Kongres IAA gromadzi liderów biznesowych i zarządzających z branży komunikacyjnej. Jest to największe wydarzenie tego typu na świecie. W 2010 roku kongres poświęcony będzie tematowi: „ZMIANA: KONSEKWENCJE ”.

Kongres dotyczyć będzie m. in. zmian zachowań konsumentów, skutków działania reklamy online oraz głównych kierunków rozwoju mediów.

Program (wg. zasady „ZMIANA: KONSEKWENCJE”), określa co czeka reklamę i marketing w zmieniającej się rzeczywistości którą obserwujemy. Powszechnie znane osobistości z branży, będą dzielić się opiniami i wnioskami na temat tendencji oraz zagadnień, które obecnie dotyczą branży reklamowej. Wśród wykładowców kongresu znajdują się m.in: Nikesh Arora, Prezes Global Sales Operations and Business Development, Google; Darren Huston, Corporate Vice President Consummer and Online Business, Microsoft; Alan Rutherford, Chairman & World President Elect, IAA.

Najważniejsze tematy kongresu to: wyzwania dla branży reklamowej, marketing konsumentów i wpływ mediów cyfrowych na zachowania konsumentów, najważniejsze trendy w mediach i konsekwencje dla TV, druku i OOH – porównanie rynków rozwiniętych z rynkami wschodzącymi, nowe modele reklamowe i ich znaczenie, poprawa efektywności twórczej.

“Myślę, że pomimo kryzysu, który nas dotyka warto wziąć udział w tak ważnym przedsięwzięciu, jakim będzie kongres w Moskwie. Tym bardziej, że jest to dobra okazja do wymiany doświadczeń z kolegami z Azji, którzy na ten kongres wybierają się bardzo liczną grupą. Znajomości tam zawarte mogą zaowocować wieloma kontraktami biznesowymi.” – powiedział Paweł Kowalewski, Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA w Polsce.

42 Światowy Kongres IAA, odbędzie się pod patronatem władz miasta Moskwa i Federacji Rosyjskiej. W trakcie kongresu jego uczestnicy, będą mieli prywatne przedstawienie w teatrze Bolszoj, a cały kongres odbywać się będzie na Kremlu w miejscach, do których na co dzień turyści nie mają dostępu.

Zapraszamy serdecznie osoby chcące wziąć udział w kongresie do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej http://www.iaamoscow2010.com/. lub kontakt z biurem IAA w Warszawie, które pomaga załatwić wszelkie formalności związane z wyjazdem.

źródło/autor: IAA