Nagroda magazynu World Finance dla X-Trade Brokers

przez | 01/03/2010

X-Trade Brokers, polski dom maklerski specjalizujący się w rynku walutowym, towarowym i giełdowym, otrzymał nagrodę od magazynu „World Finance” w kategorii Best Eastern Europe Online Broker of the Year uzyskując tym samym tytuł lidera w swoim regionie.

Niezależny londyński magazyn finansowy „WorldFinance” wydawany przez World News Media podsumował swój doroczny konkurs WorldFinance Awards 2010. Magazyn „WorldFinance” składa się z utytułowanych dziennikarzy, analityków oraz ekspertów z różnych obszarów świata. Magazyn dystrybuowany jest na całym świecie, a jego czytelnikami są wiodący biznesmeni. Firma X-Trade Brokers została uznana w ramach konkursu za najlepszego brokera na całym wschodnioeuropejskim rynku. Nagroda jest rezultatem efektywnej pracy na rynkach lokalnych oraz w innych regionach świata, a także wysokiego poziomu świadczonych usług.

„X-Trade Brokers jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się brokerów na rynku Forex w Europie. Firma już zdominowała polski i czeski rynek oraz odniosła sukces w takich krajach jak Ukraina, Hiszpania, Niemcy czy Rumunia. Dlatego właśnie magazyn World Finance postanowił przyznać tą nagrodę firmie X-Trade Brokers.” – powiedział Hywel Jones na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Jury konkursu rozpatrywało różne kryteria aby wybrać najlepszych kandydatów oraz wyłonić zwycięzców nagrody. W związku z tym, proces głosowania brał pod uwagę takie kryteria jak innowacyjność oraz oryginalność firmy, jakość zarządzania, konkurencyjność oraz pozycja na rynku, a także rozwój i przejrzystość działalności. Wysoka punktacja we wszystkich tych kategoriach przełożyła się na uzyskanie przez X-Trade Brokers tytułu najlepszego brokera internetowego w Europie Wschodniej.

„Bardzo cieszymy się z tej nagrody. To żywy dowód tego, że nasze działania zostały dostrzeżone oraz docenione na konkurencyjnym rynku inwestycyjnym. Będziemy dokładali wszelkich starań aby dalej rozwijać się w tym kierunku.” – mówi Jakub Zabłocki, Prezes Zarządu X-Trade Brokers.

Wśród tegorocznych zwycięzców konkursu znalazły się także inne polskie instytucje finansowe, m.in. Bank PKO S.A. oraz Bank BZ WBK. Pełną listę zwycięzców można znaleźć pod adresem:

http://www.worldfinance.com/winners_articles.php?article_id=1097

Na stronie World Finance zamieszczony został także plik filmowy z wywiadem z Jakubem Zabłockim, Prezesem Zarządu X-Trade Brokers.

http://www.worldfinance.tv/recently-added/

źródło/autor: X-Trade Brokers