After Party Viva Comet 2010 z Endorfina Events

przez | 01/03/2010

Agencja Endorfina Events odpowiadała za kreację i produkcję After Party po Gali Viva Comet 2010. Impreza odbyła się w miniony czwartek – 25 lutego 2010 roku – w klubie M25 w Warszawie.

W after party, nawiązującym charakterem do tematu przewodniego ceremonii rozdania nagród jakim byli Superbohaterowie, uczestniczyły gwiazdy, goście i patnerzy MTV Networks Polska. Wśród atrakcji imprezy można było zobaczyć m.in. taneczną walkę B-boy’ów oraz pokaz tańca na linie. Uczestnicy after party bawili się do muzyki miksowanej przez DJ Glasse, DJ Lexus i DJ Deszczu Strugi.

VIVA COMET AWARDS to nagroda przyznawana przez stację muzyczną VIVA Polska dla najlepszych wykonawców muzycznych w wybranych kategoriach. VIVA Comet Awards 2010 jest podsumowaniem 2009 roku na polskim rynku muzycznym. Od 2007 roku widzowie VIVA POLSKA przyznają nagrody rodzimym artystom. Zwieńczeniem projektu jest ceremonia wręczenia nagród wypełniona występami gwiazd, transmitowana na żywo na kanale VIVA Polska oraz After Party dla gości MTV Networks Polska. W tym roku VIVA COMET 2010 oficjalnie rozpoczynają obchody 10-lecia kanału VIVA POLSKA, w związku z tym tegoroczna ceremonia VIVA COMET została poszerzona w stosunku do poprzednich lat o nową kategorie – ARTYSTA DEKADY.

Więcej informacji na temat Gali VIVA COMET, wszystkich nominowanych oraz nagrodzonych gwiazd można znaleźć na stronie www.comety.viva-tv.pl.

źródło/autor: endorfina events