Właśnie ruszyła kolejna druga już edycja popularnego konkursu dla kibiców Drużyna Neosport.pl

Rywalizacja w tym popularnym konkursie toczy się o dwie nagrody główne. Zarówno w rozgrywkach 1 Ligi Neosport.pl jak i 2. Ligi Neosport.pl nagrodą główną są komplety 16 strojów piłkarskich (koszulka + spodenki + getry)! Oprócz tego neosport.pl przygotował zestawy piłek dla drużyn, które znajdą się na podium, 2. miejsce- pięć piłek, 3. miejsce- trzy piłki. Futbolówki czekają również na pozostałe zespoły, które zajmą miejsce w pierwszej ’10’ w poszczególnych rozgrywkach. W sumie neosport.pl rozda przynajmniej 20 atrakcyjnych zestawów nagród marki Nike, Adidas lub Regio. Ale to jeszcze nie wszystko! Wśród wszystkich osób, które wezmą udział w głosowaniu zostanie rozlosowane 1000 bonów (słownie: tysiąc bonów!) o wartości 20 zł do wykorzystania na zakupy w neosport.pl.

Zabawa polega na oddawaniu głosów na swoją ulubioną drużynę. Konkurs został zorganizowany z myślą o kibicach i klubach piłkarskich na co dzień występujących w rozgrywkach od 3 ligi aż po C-klasę. Każdy zespół biorący udział w rywalizacji będzie miał rzeczywistą szansę na zgarnięcie nagrody głównej. Wszystko to dzięki rewolucyjnej zmianie, która dokonała się w porównaniu do I edycji. Chcąc wyrównać szanse wszystkich zespołów utworzyliśmy bowiem dwie klasy rozrywkowe. Pierwszą grupę nazwaliśmy mianem 1. Ligi Neosport.pl, a udział w niej mogą wziąć drużyny występujące w 3 lidze, 4 lidze, 5 lidze oraz w ligach okręgowych. Drugą grupę zaś nazwaliśmy mianem 2. Ligi Neosport.pl i przeznaczona jest ona dla drużyn występujących w A, B i C klasie oraz zespołów reprezentujących inne rozgrywki piłkarskie, czyli na przykład drużyn futsalowych. Wprowadzone zmiany przyczyniły się do jeszcze większego zainteresowania konkursem, a zabawa stała się jeszcze bardziej zacięta i emocjonująca.

W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad 5 tysięcy kibiców, którzy zgłosili prawie 600 klubów z różnych lig. Zwyciężyli kibice Hutnika Kraków a drużyna ta otrzymała komplet nowych strojów.

Pula nagród w tej edycji wynosi bagatela… blisko 30 tysięcy złotych, także jest o co walczyć!!!

Zapraszamy do głosowania na: http://www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-cinfo-pol-161.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu