Udany związek na odległość z Awind WIGA

przez | 28/02/2010

W sprzedaży jest już dostępny Awind WIGA – niewielkie urządzenie, które umożliwia bezprzewodowe połączenie projektora lub telewizora z komputerem. Ułatwi zarówno multimedialną prezentację w biurze, jak i przeglądanie zdjęć z wakacji w domu.

Awind WIGA jest niezwykle łatwy w instalacji oraz użytkowaniu. Zastosowana technologia „Plug-and-Show” pozwala zminimalizować czas potrzebny na rozpoczęcie pracy i eliminuje problemy związane z konfiguracją sprzętu. Urządzenie wystarczy podłączyć do portu VGA projektora multimedialnego lub telewizora, a następnie uruchomić na komputerze dołączoną aplikację. Dzięki obsłudze technologii PoVGA (Power over VGA) nie jest też konieczny dodatkowy zasilacz.

WIGA to przydatne rozwiązanie szczególnie w biurze. Zapewni wygodny, bezprzewodowy dostęp do projektora i ułatwi prowadzenie multimedialnych prezentacji. Użyteczną funkcją urządzenia jest możliwość projekcji obrazu z czterech komputerów na jednym ekranie. Dane do projektora przesyłane są bez opóźnień, użytkownik ma zatem pełną kontrolę nad synchronizacją swojej wypowiedzi i przedstawianej prezentacji.

WIGA waży zaledwie 54 g, a dzięki wymiarom – 8,5 x 3,8 x 2,4 cm – mieści się bez problemu w małej kieszeni torby na laptopa. To niewielkie urządzenie będzie więc wyjątkowo użyteczne dla mobilnych użytkowników. Może też przydać się w domu, np. przy oglądaniu zdjęć z wakacji.

Awind WIGA objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Cena urządzenia wynosi 390 zł brutto.  Dostępne jest ono u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora Awind w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.fen.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.