Odlotowa wiosna w tvscreen.pl

przez | 25/02/2010

Już w marcu br., pięciokrotnie nominowany do Oskara i nagrodzony dwoma Złotymi Globami, animowany film „Odlot” wytwórni Walt Disney Pictures/Pixar Animation Studios będzie dostępny w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD. W tym samym miesiącu swoje premiery VOD w sieci będą miały, m.in.: „Fighting”, „Surogaci”, „Zaginiony ląd”.

Tegoroczną wiosnę w tvscreen.pl zainaugurują dwie premiery VOD światowych mega hitów filmowych. Już od 22 marca br. w serwisie dostępny będzie animowany „Odlot”. Film opowiada o siedemdziesięcioośmioletnim Karolu Fredricksenie, emerytowanym sprzedawcy balonów, który spełnia swe wielkie marzenie o przygodzie życia. Wielokrotnie nagradzany, doceniony przez krytyków i widzów na całym świecie film, przez wielu uznawany jest za najdojrzalsze dzieło w dorobku wytwórni Pixar (Walt Disney Pictures/Pixar Animation Studios). Od tego samego dnia internauci będą mieli także możliwość pobierania na komputer lub oglądania on-line na www.tvscreen.pl „Surogatów” wytwórni Touchstone Pictures, z Brucem Willisem w roli głównej. Odbiegający od dzisiejszych, zużytych schematów i standardów film s-f, opowiada o nowym, „koszmarnie wspaniałym” świecie. Wcześniej wraz z mocną premierą „Fighting” wkroczy do tvscreen.pl przedwiośnie. Już od 6 marca br. film opowiadający o młodym chłopaku, biorącym udział w ulicznych walkach będzie dostępny w sieci. Marcowe premiery w serwisie tvscreen.pl zamknie komedia „Zaginiony ląd”, w której genialny komik Will Farrell wciela się w postać Dr Ricka Marshalla, światowej sławy naukowca stojącego na czele ekspedycji do zaginionego świata. Premiera 30 marca br.

Również w marcu swoje premiery VOD w tvscreen.pl będą miły doskonałe filmy wyprodukowane przed rokiem 2009, takie jak: „Dziewczyny z kalendarza”, „King Kong”, „Krucjata Bourne’a”, „Wzgórze nadziei”, „Dwaj bracia”, „Doom”.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Oglądaj i wygrywaj. Konkurs „Śladami Bękartów Wojny” www.sladamibekartow.pl.

9 lutego br., jednocześnie z premierą VOD filmu „Bękarty wojny” na tvscreen.pl, ruszył niecodzienny konkurs, w którym nagrodą główną jest „Podróż Śladami Bękartów” do Berlina i Paryża, dla dwóch osób. Ten bezprecedensowy projekt promuje premierę filmu w Internecie, a także zachęca do legalnego oglądania najnowszych produkcji w sieci. Aby wziąć udział w konkursie należy obejrzeć film „Bękarty Wojny” lub każdy inny z kilkunastu, specjalnie oznaczonych, filmów Universal Pictures w serwisie tvscreen.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oryginalnie zaprojektowanej stronie www.sladamibekartow.pl. Internauci mają za zadanie wymyślić krótkie, ciekawe hasło promujące legalne oglądanie filmów w Internecie. Wśród filmów, które biorą udział w konkursie znajdują się m.in.: „Wrogowie Publiczni”, „Funny People”, „Solista”, „Plan doskonały”, „Holiday”, „Ostatni dom po lewej”, „Wild Child”, „Tłumaczka”, „Czerwony smok”.

Główny patronat prasowy nad wydarzeniem objęła Rzeczpospolita, patronem jest stopklatka.pl, partnerami: Lookr.tv, Cinema.pl oraz Filmy.pl w projekt zaangażowali się także partnerzy lokalni, m.in.: Dziennik Wschodni, Gazeta Wrocławska, nowiny24.pl, Gazeta Pomorska, Radio Traffic FM, Radio Plus Opole, Głos Szczeciński, Życie Pabianic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.