Nowa strona o finansowaniu jachtów żaglowych i motorowych

przez | 25/02/2010

Od lutego br. wiadomości o najnowszych modelach jachtów i łodzi motorowych oraz o możliwościach ich sfinansowania znajdują się w jednym miejscu – na www.marineleasing.pl

Na stronie znaleźć można rekomendacje, informacje o parametrach technicznych i aktualne ceny najnowszych marek jednostek pływających dostępnych na polskim rynku. Galeria modeli daje możliwość porównania typów jachtów i przykładowych ofert finansowania ich zakupu.

Poza tym szeroko prezentowana jest również oferta leasingu jachtów żaglowych i motorowych, dostępna w ramach produktu Marine Leasing.

– Propozycje leasingu dla pasjonatów żeglarstwa wprowadziliśmy jesienią ubiegłego roku. Teraz uruchamiamy witrynę, która docelowo ma zawierać wszystkie niezbędne i praktyczne informacje potrzebne przy wyborze formy finansowania i modelu łodzi – podkreśla Artur Kośny Dyrektor Departamentu Technologii i Klientów Kluczowych VB LEASING.

Odwiedzający stronę mogą skorzystać także z wiedzy specjalistów zajmujących się realizacją transakcji leasingowych – osób, dla których żeglarstwo jest życiową pasją. Doradcy VB LEASING udzielają klientom profesjonalnego i wszechstronnego wsparcia przy rejestracji jachtu, jego ubezpieczeniu i innych skomplikowanych formalnościach.

W realizację projektu zaangażował się również ambasador produktu Marine Leasing – Mateusz Kusznierewicz. Znany olimpijczyk prowadzi własny dziennik pokładowy, którego wybrane wpisy są systematycznie prezentowane na www.marineleasing.pl w postaci bloga.

źródło/autor: VB Leasing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.