Nowa generacja słuchawek Plantronics DSP USB do multimediów i komunikatorów głosowych

Najnowsza edycja słuchawek PC .Audio™ firmy Plantronics wyposażona jest w system cyfrowego przetwarzania dźwięku (DSP) o podwyższonej wydajności. Ustawia poprzeczkę na niedostępnej dla innych słuchawek wysokości, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Plantronics prezentuje ulepszone wersje słuchawek PC z wielokrotnie nagradzanej rodziny .Audio. Cztery nowe, szerokopasmowe modele wyposażone są w wysokiej jakości system cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP), który daje niezrównaną jakość odbioru podczas słuchania muzyki, grania, oraz nadawania podczas prowadzenia rozmów przez komunikatory internetowe. W szczególności zalety nowych słuchawek docenią użytkownicy aplikacji do rozpoznawania mowy, czy nauki języków obcych.

W nowym garniturze znajdziemy: Plantronics .Audio™ 476 DSP, Plantronics .Audio™ 646 DSP, Plantronics .Audio™ 626 DSP i unowocześnione Plantronics .Audio™ 655 DSP. Każdy z modeli jest wręcz idealny do słuchania podcastów i prowadzenia dyskusji przez wysokiej jakości komunikatory, takie jak np. w nowej wersji Skype 4.0 Super Wideband. Zestawy posiadają mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia i dysponują zaawansowaną technologią DSP, które współpracują skutecznie usuwając hałas otoczenia przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego brzmienia głosu. Wszystkie zestawy słuchawkowe obsługują wideband audio (szerokie pasmo częstotliwości), dzięki czemu użytkownik otrzymuje bogatsze, wyraźniejsze brzmienie głosu, które przypomina w efekcie rozmowę twarzą w twarz.

Nowe słuchawki Plantronics .Audio™ dostarczają pełnozakresowy dźwięk stereo podczas słuchania muzyki i używania multimediów, dzięki precyzyjnie dopasowanym, wysokiej jakości głośnikom z technologią DSP.

– Wiemy, że użytkownicy, korzystający z komunikatorów głosowych oczekują wysokiej jakości dźwięku, dlatego w nowych słuchawkach .Audio™ znalazły się wszystkie elementy, które mogą to zapewnić. W tym: najnowsza technologia cyfrowa DSP, mikrofon z redukcją szumów otoczenia i system wsparcia dźwięku szerokopasmowego – komentuje Stuart Bradshaw, EMEA Consumer Category Manager w Plantronics. – Wiemy także, że klienci lubią mieć wybór i dlatego zaproponowaliśmy cały wachlarz słuchawek,  różniących się  stylem noszenia, funkcjami i ceną – dodaje.

Plantronics .Audio™ 476 DSP – Dźwięk w drodze

Plantronics .Audio™ 476 DSP jest idealnym zestawem dla osób często podróżujących.  Zapewnia wysoką jakość dźwięku, dzięki czemu można wyraźnie słuchać i być słyszanym, a nagłowny sposób noszenia jest wygodny szczególnie w podróży. Zestaw podłączany jest przez USB (plug-and-play) i wyposażony w trójprzyciskowy panel kontroli głośności i wyciszania dźwięku mikrofonu. Do zestawu dołączone jest etui na słuchawki.

Cena brutto 190 zł

Plantronics. Audio™ 626 DSP – Ulepszony odbiór dźwięku

Plantronics. Audio™ 626 to lekki zestaw słuchawkowy, wyposażony w cyfrową technologię przetwarzania sygnału (DSP). Wygodne stereofoniczne słuchawki podłączane są za pomocą USB. Funkcja redukcji szumów otoczenia i echa oraz szerokopasmowy dźwięk zapewnia wysokiej jakości połączenia głosowe. Zestrojony ze słuchawkami cyfrowy korektor sygnału daje świetny odbiór stereo. Łatwa w użyciu kontrolka głośności na kablu sprawia, że .Audio™ 626 DSP jest idealną słuchawką dla entuzjastów rozmów przez komunikatory głosowe.
Cena brutto 150 zł

Plantronics. Audio™ 646 – Noszony z tyłu głowy

Plantronics. Audio ™ 646  poza stylem noszenia nie różni się od Plantronics. Audio™ 626. Konwersacje przez komunikatory głosowe, takie jak Skype przy użyciu tej słuchawki są wyraźne, wybijają się czystym dźwiękiem. Użytkownik otrzymuje bogaty, krystaliczny, zoptymalizowany dźwięk stereo podczas słuchania muzyki oraz oglądania filmów.

Cena brutto 150 zł

Plantronics .Audio™ 655 DSP – Wydajność i komfort

Zestaw słuchawkowy Plantronics .Audio™ 655 DSP zapewnia głębokie basy i pełen zakres cyfrowego dźwięku za pośrednictwem dużych 40 mm głośników oraz funkcji Fast Mic Mute Technology™, która umożliwia użytkownikom szybkie wyciszenie mikrofonu poprzez podniesienie go. Słuchawki .Audio™ 655 wykonane są z miękkiego materiału, a uchylne głośniki i lekka konstrukcja gwarantują komfort podczas całodniowego noszenia.  Ułatwieniem dla użytkowników są przyciski kontroli dźwięku, umieszczone bezpośrednio na słuchawce.
Cena brutto 190 zł

Słuchawki dostępne w: AB, Action, KONTEL-TELECOM i dobrych sklepach w całym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.