iSource wspiera kancelarie prawne

Firma Info Baza, lider wśród dostawców systemów informatycznych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, prezentuje nowy produkt – system wspierający pracę kancelarii prawnych, Kancelariusz. O dostępność produktu na rynku zadba firma iSource.

Firma Info Baza Sp. z o.o. od 5 lat działa w branży projektów informatycznych oraz szkoleniowych, kierowanych do przedsiębiorstw z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wśród jej użytkowników znajdują się m.in. takie marki jak Wittchen, Hoop Polska czy Hilderbrand, z których każda jest liderem swojego sektora. Celem firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w warunkach stale zmieniających się potrzeb firm i rynku co przy dzisiejszym tempie rozwoju wymaga umiejętności, możliwości i przede wszystkim rozumienia potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i korzystając ze swoich doświadczeń Info Baza wprowadziła na rynek system informatyczny dla sektora usług prawnych.

Kancelariusz jest nowoczesnym narzędziem wpierającym pracę zarówno małych, jak i dużych kancelarii prawnych. Jego zastosowanie jest szczególnie przydatne nie tylko podczas wsparcia obsługi klienta, ale także przy prowadzeniu np. repetytorium klientów i spraw, zarządzaniu obiegiem dokumentów, prowadzeniu dziennika korespondencji czy planowaniu pracy dzięki rozbudowanemu grafikowi i możliwości przydzielania zadań. Zastosowanie modułowej architektury systemu pozwala na dowolne modyfikowanie i rozbudowę jego funkcji. Dzięki dodawaniu kolejnych modułów rozszerzających podstawowy zakres możliwości wzbogacamy system o nowe funkcje, a co za tym idzie stwarzając możliwość pełnego dostosowania jego pracy do potrzeb klienta.

– Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Kancelariusz jest autorskim programem firmy Info Baza, intuicyjnym i prostym w obsłudze, stworzonym przez nią od początku do końca. Pozwala to na dopasowanie go w 100% do indywidualnych potrzeb klientem. Co więcej, system idealnie współgra nie tylko z komputerami PC, ale też z oprogramowaniem każdego komputera Apple – mówi Paweł Małecki, Product Manager iSource S.A.

iSource, decydując się na poszerzanie swojej oferty o nowe produkty, zwraca szczególną uwagę na ich komplementarność z marką Apple, którą dystrybuuje na wyłączność na terenie Polski. W przypadku systemu Kancelariusz, istotny był aspekt współpracy systemu z komputerami Apple, ponieważ wyposażona jest w nie coraz większa liczba nowoczesnych i dbających o wizerunek kancelarii prawnych.

Praca na komputerach Mac gwarantuje bezpieczeństwo danych, będące podstawowym warunkiem codziennych obowiązków prawników. Każdy komputer Mac wyposażony jest w system File Vault, będący jednym z najnowocześniejszych systemów do zabezpieczania i szyfrowania danych. Co równie ważne dla opinii o kancelarii prawnej w oczach jej klientów, praca na Makach jest pozytywna wizerunkowo – komputery są produktem premium, kojarzą się z doskonałą jakością i świetnie się prezentują.

Firmy, które zdecydują się na wdrożenie systemu w swoich kancelariach, mogą liczyć na pomoc ze strony firmy Info Baza w dostosowaniu funkcji programu do spersonalizowanych potrzeb, jakie nie zostały ujęte w standardowej wersji programu. Planowana jest również specjalna oferta promocyjna dla kancelarii prawnych na kupno komputerów Mac wraz z systemem Kancelariusz.

Produkt dostępny będzie od marca br. w salonach iSpot, gdzie będzie można zasięgnąć informacji dotyczących produktu oraz zobaczyć jego działanie na pokazowym modelu systemu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu