ICom Sagitta 455 – domowe multimedia z i5

ICom wprowadził do oferty komputer Sagitta 455. Nowa seria oparta jest na nowych procesorach Intela i5 oraz i3. Sagitta 455 jest przeznaczona dla szerokiej rzeszy użytkowników domowych ze względu na dużą rozpiętość cenową konfiguracji.

ICom 455 to kolejny model z serii Sagitta, cieszącej się uznaniem użytkowników. Podstawową zaletą jest bogata gama dostępnych parametrów konfiguracyjnych przy zachowaniu przystępnej ceny. Komputer można nabyć już od 1512 zł brutto, zaś najwydajniejsza kombinacja parametrów kosztuje 2399 zł.

W zastosowaniach domowych kluczową rolę odgrywa zwykle wydajność grafiki.

W nowym IComie znajdziemy zarówno konfiguracje ze zintegrowaną grafiką, jak i nowe układy NVidia – GeForce GT2100 oraz GT2200. W domowym komputerze niezbędna jest także pamięć masowa – podstawowe dyski twarde to 320GB w połączeniu z procesorem i3 oraz 500 GB w konfiguracjach z procesorem i5 oczywiście z możliwością znacznego powiększenia zasobów dyskowych. Jak przystało na nowoczesne urządzenia Sagitty posiadają gigabitowy LAN, DDRIII, czytnik kart flash oraz port HDMI i HD Audio 7.1. W zestawie znajduje się klawiatura multimedialna oraz mysz optyczna.

ICom Sagitta 455 objęty jest 24-miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej firmy ICom: http://produkty.icom.eu/sagitta_455_nowy_!.html

Urządzenie można nabyć w sieci Autoryzowanych Partnerów ICom, a także w sklepie internetowym http://sklep.icom.eu/.

źródło/autor: ICom

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu