Grupa Saeco/Warwick – kolejna podpisana umowa

przez | 25/02/2010

Grupa SECO/WARWICK, światowy lider w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, podpisała umowę o wartości 8,5 mln euro na dostawę trzech pieców próżniowych do europejskiego kontrahenta. To druga zawarta w tym roku umowa z tym kontahentem, po podpisanej przez Eltermę w styczniu tego roku umowie na kwotę 3,2 mln euro. Łaczna wartość obu kontaktów wynosi więc 11,68 mln euro (46,7 mln zł). Podpisana właśnie umowa zawarta została na okres do 31 października 2011.

„Umowa podpisana przez nas z europejskim klientem to kolejny efekt systematycznie prowadzonych przez nas działań sprzedażowych. To także kolejny dobry prognostyk na ten i przyszły rok, świadczący o polepszaniu się kondycji naszych kontrahentów, którzy w ubiegłym roku odkładali decyzje inwestycyjne.” – powiedział Leszek Przybysz, Prezes Zarządu SECO/WARWICK SA.

„W 2009 roku prawidłowo zareagowaliśmy na sytuację rynkową: zdecydowanie zwiększyliśmy efektywność i rentowność podstawowego biznesu, obniżyliśmy koszty, prowadziliśmy szereg działań dynamizujących sprzedaż. Jestem przekonany, że prowadzone działania, pozycja światowego lidera branży oraz stabilna sytuacja finansowa pozwolą nam w pełni skorzystać z rosnącego zainteresowania potencjalnych klientów ofertą Seco/Warwick w 2010 i 2011 roku. Zdobywane od przełomu roku kontakty utwierdzają nas w tym przekonaniu.” – dodał Leszek Przybysz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.