E.C.H.O. Communications dla Stolbud Włoszczowa

Z początkiem roku Agencja E.C.H.O. Communications przedłużyła współpracę z wiodącym producentem stolarki okiennej i drzwiowej, firmą Stolbud Włoszczowa. W ramach umowy Agencja będzie prowadziła działania z zakresu PR produktowego i media relations. Z ramienia agencji za współpracę będzie odpowiadać Ewa Kaczyńska New Business Manager, Jolanta Jamioł PR Manager i Katarzyna Kowalska PR Account Executive. Całość prac będzie koordynował Krzysztof Zięba Dyrektor Zarządzający.

-Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Bardzo cieszy nas możliwość współpracy z ta firmą. Zaplanowane przez nas działania na pewno przyczynią się do przybliżenia potencjalnym klientom nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych tego producenta – mówi Dyrektor Zarządzający E.C.H.O. Communications, Krzysztof Zięba.

Istniejąca od 2000 roku we Wrocławiu Agencja E.C.H.O. Communications specjalizuje się w konstruowaniu kompletnych strategii komunikacyjnych w obszarze komunikacji marketingowej, PR oraz wsparcia sprzedaży dla branży budowlanej, instalatorskiej, chemii budowlanej, a także dla branży wyposażenia wnętrz i AGD. www.echoPR.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu