Dowiedz się wraz z InPost czego pragną kobiety

Zrób zakupy w e-sklepie oznaczonym różą i wybierz wysyłkę Paczkomatem 24/7 za 5 zł! Następnie odpowiedz na pytanie Czego pragną kobiety? i wygraj relaksujący pobyt w SPA dla dwojga lub bilety do kina! Konkurs trwa od 22 lutego do 8 marca 2010. Jego organizatorem jest InPost Nowoczesna Poczta. Szczegóły i lista sklepów biorących udział w akcji znajdują się na stronie http://www.paczkomaty.pl/dzienkobiet/

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet InPost wprowadził stałą cenę wysyłki e-zakupów za pośrednictwem Paczkomatu 24/7. Niezależnie od gabarytu (A, B czy C) oraz kwoty zakupu, wszystkie e-paczki kosztują w okresie trwania akcji* tylko 5 zł!

Lista sklepów partnerskich uczestniczących w konkursie dostępna jest pod linkiem: http://www.paczkomaty.pl/kategoria,dzien_kobiet,15.html

Na zwycięzców czekają:

3 podwójne zaproszenie do SPA: Popołudnie SPA dla Dwojga do wykorzystania w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście lub Wrocławiu w ciągu 12 miesięcy

10 podwójnych biletów do kina na dowolny film w sieci kin Multikino i Silver Screen

„To już kolejna po Walentynkach akcja zachęcająca Internautów do zrobienia zakupów w naszych partnerskich sklepach i skorzystania z Paczkomatów 24/7 przy odbiorze zamówionych produktów. Podobnie, jak w przypadku konkursu walentynkowego, również Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do zdobycia cennych nagród. Zapewniamy zwolenników naszej najnowszej usługi, jak i jej potencjalnych użytkowników, że na 2010 rok zaplanowaliśmy – wraz ze sklepami oferującymi wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów – szereg działań promocyjnych i konkursów, które uatrakcyjnią robienie zakupów w sieci” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Sprawdź jak dobrze znasz kobiety i spędź wyjątkowe chwile w SPA! Każdy zakup zwiększa szansę na wygraną! Termin zgłoszeń upływa 14 marca 2010, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 marca 2010.

Informacje o konkursie dostępne są na stronach e-sklepów uczestniczących w akcji. Kampania reklamowa prowadzona jest również w serwisach Grupy Integer.pl: www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl. W komunikacji z internautami wykorzystano bannery reklamowe. Akcję wzmacniają dodatkowo mailingi do użytkowników Paczkomatów 24/7 oraz e-konsumentów.

Paczkomaty 24/7 to szybkie, profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie będące ułatwieniem w nadawaniu i odbieraniu przesyłek. Dla korzystających z innowacyjnej propozycji InPost dostępne są usługi dodatkowe: ubezpieczenie paczek w 3 kategoriach (do 20 tys. zł) oraz odbiór paczki za pobraniem umożliwiający uregulowanie płatności gotówką w punkcie zlokalizowanym przy paczkomacie (np. stacja benzynowa) lub kartą płatniczą w wybranych automatach. Ze statystyk prowadzonych przez InPost wynika, że aż 99% paczek wysyłanych do paczkomatów można odebrać już dzień po nadaniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu