Budownictwo 2010 – katalog teleadresowy dla branży budowlano – biznesowej jest już na rynku

Firma Eniro Polska wydawca i właściciel budowlano – biznesowego produktu Budownictwo (dostępnego również w wersji online – www.budownictwo.pl) rozpoczęła dystrybucję tegorocznego katalogu Budownictwo 2010. Klienci i użytkownicy otrzymają bezpłatnie profesjonalną bazę firm i ich ofert z branż budowlanych i pokrewnych.

Tegoroczne wydanie budowlano – biznesowego katalogu oprócz bogatej bazy firm działających w branży zawiera nową sekcję „Profesjonalne Usługi” a w niej zbiór firm z branż B2B. Wzrost liczby klientów ogłaszających się w katalogu w porównaniu do ubiegłego roku wyniósł 33%, co potwierdza jego skuteczność jako medium reklamowego. Budownictwo 2010 zawiera jeszcze więcej ofert firm działających w sektorze budowlanym i pokrewnych. To dobra informacja zarówno dla ogłaszających się w książce – oznacza, że firmy dostrzegają potencjał i skuteczność reklamową produktu, który dodatkowo trafia do precyzyjnie wybranej grupy docelowej, ale także dla użytkowników – pozwala szybko i łatwo znaleźć konkretną firmę, dostawcę, profesjonalistę w branży.

Główne atuty Budownictwa 2010 to:

  • Kompleksowa, bezpłatna ogólnopolska baza firm z branż budowlanej i pokrewnych
  • Produkt jest dystrybuowany do precyzyjnie wybranej grupy docelowej
  • Łatwy w użyciu – w katalogu wyodrębnione zostały dwie sekcje: „Budownictwo” oraz „Profesjonalne Usługi”
  • Czas działania – 365 dni w roku / 24 godziny na dobę
  • Dostępny w postaci 3 funkcjonalnych nośników: książka, profesjonalny serwis www.budownictwo.pl i wyszukiwarka firm na płycie DVD
  • Nowości: do katalogu wprowadzono spis Urzędów Wojewódzkich z całej Polski rozszerzony o wykaz wydziałów związanych z budownictwem, dzięki czemu jest on bardziej funkcjonalny
  • Budownictwo 2010 jest rekomendowane przez Business Centre Club oraz Orły Polskiego Budownictwa jako narzędzie, które pomaga firmom w biznesie.

– Nasz budowany produkt na dobre wpisał się w funkcjonowanie branży. Informacje dostępne w katalogu, w serwisie oraz na płycie Budownictwo 2010, ułatwiają prowadzenie biznesu naszym klientom i użytkownikom. Mamy nadzieję, że tegoroczne wydanie, znacznie bogatsze, okaże się jeszcze skuteczniejszym narzędziem biznesowym i reklamowym – mówi Adriana Misiewicz, Specjalista ds. Produktów w Eniro Polska.

Dystrybucja:

Katalog Budownictwo trafia bezpośrednio do klientów i firm działających w branżach budowlanych i pokrewnych (dystrybucja kurierska). Produkt jest obecny na targach branżowych (kilkanaście imprez w całym kraju, w ciągu całego roku, m.in. targi w Poznaniu – BUDMA, w Łodzi – INTERBUD). Jest również dystrybuowany jako insert do profesjonalnych wydawnictw branżowych, m.in. „Budujemy dom” „Sekocenbud” oraz „Licz i Buduj”.

źródło/autor: Eniro

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu