„Spisek Bogatych” – od Internetu do druku

przez | 25/02/2010

Najnowsza książka Roberta Kiyosaki „Spisek bogatych” została opublikowana w Internecie, dzięki czemu czytelnicy mają do niej dostęp całkowicie za darmo na stronie www.SpisekBogatych.pl. Książka „Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi” powstała, jako odpowiedź na ostatni kryzys gospodarczy. Aby nie tracić na aktualności treści, traktującej o zarządzaniu finansami w zupełnie nowej rzeczywistości gospodarczej, Robert Kiyosaki zdecydował się publikować książkę w Internecie, gdzie nie ma długiego cyklu wydawniczego.  

– Odpowiednia książka, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie – podkreśla Kiyosaki, odnosząc się do darmowego i powszechnego dostępu w sieci swojej nowej publikacji.

Ten nietypowy projekt Roberta Kiyosaki otwarty jest dla Polaków już od września 2009 roku – od tego czasu na platformie www.SpisekBogatych.pl co dwa tygodnie udostępniany jest kolejny rozdział książki. Jest to też projekt interaktywny, otwarty na informacje zwrotne i komentarze od czytelników, które stają się częścią książki. Po opublikowaniu wszystkich rozdziałów i zebraniu najciekawszych opinii czytelników książka zostanie również wydana drukiem.

– To nietypowa droga dla książki od Internetu do druku, kiedy zazwyczaj bywa odwrotnie, ale zdecydowaliśmy się na taką kolejność ze względu na aktualność jej treści – zaznacza Bartosz Szymkowiak z Instytutu Praktycznej Edukacji, wydawcy książek Roberta Kiyosaki w Polsce.

To śmiałe i jedyne w swoim rodzaju podejście umożliwi współpracę z Robertem Kiyosaki wszystkim, tym którzy stoją przed wyzwaniami finansowymi w nowej rzeczywistości  gospodarczej.

Język polski jest pierwszym, na który przetłumaczono „Spisek bogatych”. Książka pisana i publikowana była w Stanach Zjednoczonych od początku 2009 roku.