Zdobądź Suzuki SX4 w Jubileuszowej Promocji Wawel

przez | 24/02/2010

Chcesz zdobyć Suzuki SX4? Weź udział w Jubileuszowej Promocji Wawel przygotowanej z okazji 100-lecia firmy. Wystarczy, że między 1 marca a 30 kwietnia wyślesz swoje zgłoszenie, a atrakcyjne nagrody mogą trafić do Ciebie!

Michałki z Wawelu są znane i cenione od wielu lat. Dla amatorów słodkości łączących w sobie smak deserowej czekolady oraz kakaowego nadzienia z drobnymi kawałkami orzeszków arachidowych Wawel przygotował Jubileuszową Promocję. Wystarczy zebrać opakowania po cukierkach, pralinkach lub czekoladach Michałki (nowość na rynku) i przesłać je na adres Wawel SA. Po raz pierwszy można także wziąć udział w promocji wysyłając na numer 7168 SMS-a z numerami paragonów potwierdzającymi zakup Michałków.

Do zdobycia w Promocji Jubileuszowej jest aż 1000 podręcznych toreb termicznych, 10 000 praktycznych koców piknikowych oraz Nagroda Główna – wszechstronny, rodzinny samochód Suzuki SX-4. Aby stać się jego szczęśliwym właścicielem należy zaprojektować kartkę na „Jubileusz 100-lecia firmy Wawel” z wykorzystaniem Michałków z Wawelu.

Szczegółowy regulamin Jubileuszowej Promocji dostępny jest na stronie internetowej www.michalek.pl oraz w siedzibie organizatora. Kupon zgłoszeniowy znajduje się na opakowaniach, w punktach sprzedaży, a także na www.michalek.pl.

Jubileuszowa Promocja jest częścią kampanii promocyjnej, która trwa od 20 lutego do początku kwietnia. Spoty reklamowe emitowane będą w telewizji (TVP 1, TVP 2, TVN, TVN Style, Polsat, stacje satelitarno – kablowe) oraz w stacjach radiowych (RMF FM, rozgłośnie lokalne). Koncepcję i kreację przygotowała agencja Opus B, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Pan Media Western. Kampanię PR realizuje agencja TBWA\PR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.