Z myślą o kobietach

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzi swoje setne urodziny. Początkowo, został on ustanowiony z myślą o prawach kobiet, w tym także prawach wyborczych. Na przestrzeni 100 lat charakter tego dnia zmieniał się bardzo dynamicznie. W XXI wieku – 8. marca – wyjątkowość kobiet podkreślana jest w wielu krajach. Świętują również firmy, które stworzyły produkt z myślą o kobietach i dla kobiet, tak jak LAURASTAR.

Dzień Kobiet dawniej i dziś

Przemianom uległa forma celebrowania Dnia Kobiet. Kiedyś ten dzień kojarzył się z goździkami i rajstopami, miał szablonowy, niesłychanie konwencjonalny charakter. Dziś kobiety świętują go kierując się własną pomysłowością oraz inspiracją partnera. Romantyczna kolacja, wycieczka za miasto, spotkanie w gronie przyjaciółek… Możliwości jest naprawdę wiele. Najważniejsze, aby ten dzień był dla wszystkich pań pełen niezapomnianych chwil.

Żelazko LAURASTAR doskonałym prezentem

Ostatnio, dość wyraźnym trendem w sprawianiu upominków, jest łączenie oryginalności z walorem użytkowym. Przejawem tego zwyczaju jest wręczanie designerskich gadżetów bądź też sprzętu AGD wysokiej jakości, który sprawi, że prace domowe będą mniej męczące, a ich wykonywanie – bardziej komfortowe. Dzięki bogactwu ofert, możemy wybrać urządzenia o estetycznym wyglądzie, wyposażone w programy ułatwiające ich funkcjonalność.

Do gamy takich produktów należą m.in. roboty kuchenne najnowszej generacji, odkurzacze z systemem prania, jak również nowoczesne systemy do prasowania. Żelazko z aktywną deską LAURASTAR powstało z myślą o kobietach i dla kobiet. Zaprojektowano je w taki sposób, aby w jednym ruchu delikatnej damskiej ręki połączyć 3 fazy prasowania: podgrzewanie, wygładzanie i ochładzanie tkanin. Służą temu 3 elementy systemu:

  • Aktywna deska LAURASTAR zawierająca dwa poziomy prędkości oraz funkcję cichego zasysania i nadmuchu, które skutecznie zapobiegają powstawaniu zagnieceń i wyświecaniu szwów. Pozwalają również na natychmiastowe suszenie prasowanego materiału.
  • Automatycznie kontrolowana para wypuszczana pod stałym ciśnieniem i produkowana w ilości 200 l/min, tak jak zalecają eksperci. Para jest podgrzewana w bojlerze, schładzana, a następnie ponownie podgrzewana w żelazku. Ta podwójna ilość pary stanowi wyróżnik żelazka LAURASTAR na rynku.
  • Profesjonalna stopka LAURASTAR zaprojektowana została, aby pracować na trzech etapach prasowania, czyli ogrzewaniu, wygładzaniu, schładzaniu materiałów. Włókna są wówczas układane w taki sposób, aby uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

System LAURASTAR zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań, wynikających z obserwacji rzeczywistych użytkowników żelazek, umożliwiają one skrócenie czynności prasowania o około połowę. To wyjątkowy prezent dla wyjątkowych kobiet, które codziennie musza borykać się z trudnościami dnia codziennego. LAURASTAR został zaprojektowany po to, aby jak najbardziej skrócić czynność prasowania i uczynić ją mniej męczącą a wręcz przyjemną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu