Wszystkie usługi już dostępne

Tagi:

Od połowy lutego DIALOG świadczy pełne spektrum swoich usług telekomunikacyjnych i multimedialnych w oparciu o przejętą w ubiegłym roku Nyską Sieć Informatyczną.

Poprzedni właściciel do ogłoszenia upadłości NSI oferował obok internetu i telefonu, jedynie testową telewizję z kilkoma kanałami. Teraz mieszkańcy Nysy mogą korzystać z pełnego wachlarza usług z oferty DIALOGu: telefonu stacjonarnego, szybkiego internetu oraz cyfrowej telewizji wraz z wypożyczalnią filmów na życzenie.

Z początkiem lutego DIALOG zaproponował wszystkim swoim klientom nowe, atrakcyjne cenowo oferty promocyjne, które umożliwiają samodzielne konstruowanie najkorzystniejszych pakietów usług, a w nich między innymi internet aż do 100 Mb/s nawet przez 6 miesięcy gratis, telewizja cyfrowa HD nawet przez rok bez opłat i taryfa telefoniczna Profil Nieograniczony, która za 60 zł miesięcznie umożliwia nielimitowane połączenia stacjonarne w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Telefon stacjonarny i internet:

Klienci mogą skorzystać telefonu stacjonarnego i internetu samodzielnie, ale zakup w pakiecie przynosi dodatkowe oszczędności: 100% rabatu na opłacie internetowej przez 3 lub 6 miesięcy (odpowiednio w umowie na rok lub 2 lata). Oznacza to, że średniomiesięczna opłata za 1-megowy internet w umowie na 2 lata wynosi tylko 36,75 zł, a za 100 Mbps – tylko 108 zł!

Telewizja:

W najnowszej promocji DIALOGu klienci nie płacą za abonament telewizyjny przez rok (w umowie na 2 lata) lub przez 6 miesięcy (w umowie na rok). Oferta specjalna obejmuje zarówno podstawowy Pakiet Domowy, jak i Pakiet Domowy + HD.

Pakiet Domowy składa się z 41 najlepszych i najczęściej oglądanych kanałów (m.in. TVP 1 i 2, TVN, TVN24, Polsat, Polsat Sport, Eurosport, Disney Chanel, Discovery Channel, National Geographic, MTV). Telewizja cyfrowa DIALOGu to także 4 kanały HD (dostępne osobno lub w Pakiecie Domowym + HD), pakiety tematyczne (m.in. Wiedza, Dzieci, Kino, Sport, Rozrywka, Dla Dorosłych) oraz pakiety Premium (HBO, CANAL+).

Zakup telewizji możliwy jest tylko w połączeniu z telefonem, z internetem, lub oczywiście z obydwiema usługami jednocześnie – wtedy średnia miesięczna opłata za 3 usługi wypada najkorzystniej.

Do wyboru są 3 taryfy telefoniczne (100 minut, Profil Komfortowy i Profil Nieograniczony) oraz 7 prędkości Internetu (od 1 do 50 Mbps).

Podsumowując: w umowie na 2 lata telewizja z najtańszym telefonem (100 minut) i Internetem 2Mbps kosztuje tylko 89,99 zł miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy, a przez kolejne 12 – 128,99 zł.

Dodatkowe korzyści telewizyjnego pakietu DIALOGu to:

  • 4 kanały wysokiej rozdzielczości HD: Discovery Channel HD, National Geographic HD, Polsat Sport HD, TVP HD
  • domowa wypożyczalnia filmów na życzenie – ponad 700 pozycji filmowych już od 1 zł,
  • możliwość oglądania dwóch różnych kanałów na dwóch telewizorach w ramach jednej opłaty abonamentowej (tzw. 2TV – multiroom)
  • interaktywny program TV, wyszukiwarka tematyczna oraz przypomnienia o ulubionych programach, kontrola rodzicielska – wszystko na ekranie telewizora.

źródło/autor: DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu