W Wielki Post „wyposzczone” ceny w Vobis

Przez 40 dni trwania Wielkiego Postu w salonach sieci Vobis pojawi się 40 różnego rodzaju produktów. Wszystkie propozycje objęte promocją dostępne są w nowych, „wyposzczonych”, niskich cenach.

W czasie Wielkiego Postu Vobis postanowił obniżyć ceny 40 wybranych produktów dostępnych w ofercie sklepu. Każdego dnia, aż do 4 kwietnia włącznie, na stronie http://promo.vobis.pl/post prezentowane będzie jedno nowe urządzenie w nowej, „wyposzczonej” cenie. W promocji dostępne będą notebooki, komputery stacjonarne, odtwarzacze muzyczne, a także telefony komórkowe.

Pierwszego dnia pojawił się odtwarzacz MP4 Sony NWZ-X1060 32GB, którego cena została obniżona aż o 500 złotych. Drugiego dnia produktem objętym nową promocją będzie notebook HP Athlon Neo 12,1′, który na pewno ucieszy niejednego użytkownika ceną niższą o 200 złotych.

Specjalna oferta na każdy produkt obowiązuje tylko do końca dnia, w którym pojawił się on na stronie, zatem warto stale monitorować sklep internetowy Vobis z dostępnymi promocjami i nie czekać z decyzją o zakupie.

Do 4 kwietnia, codziennie na stronie http://promo.vobis.pl/post będzie można znaleźć inny produkt w promocyjnej cenie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu