Trójmiasto rusza z „Salonem marketingu i reklamy”

Strategicznie o strategii, marce i Public Relations, czyli „Salon marketingu i reklamy” organizowany przez Management Forum oraz pomorski portal Biznesnafali.pl. już 12 marca odbędzie się w hotelu Sofitel Grand Sopot. Jeśli prowadzisz firmę, odpowiadasz za jej wizerunek lub marketing, koniecznie musisz tu być.

To pierwsza tego typu inicjatywa w tej części Polski i spotkania w gronie najlepszych praktyków biznesu z Pomorza, Polski i z zagranicy. „Salon marketingu i reklamy” kierowany jest do właścicieli firm, prezesów i członków zarządu, dyrektorów marketingu i sprzedaży, ekspertów ds. Public Relations, wykładowców akademickich i przedstawicieli mediów. Spotkania odbywać będą się co miesiąc, dlatego jest to niepowtarzalna okazja dla pomorskim firm i ich menedżerów do integracji i konstruktywnej dyskusji na tematy skutecznego budowania marki, komunikacji marketingowej i zarządzania na poziomie strategicznym” – podkreśla Jarosław Waśkiewicz z Management Forum.

Najbliższy „Salon marketingu i reklamy” odbędzie się 12 marca w hotelu Sofitel Grand Sopot. Tematem spotkania z udziałem Gościa Specjalnego – Marka Staniszewskiego, członka zarządu ds. strategii w grupie Young & Rubicam Brands, szefa niezależnej struktury doradczej BAV Consulting; będzie „Strategiczny podstęp. Umiejętność wygrywania w biznesie”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu