Targi – wiosenne rozdanie

przez | 24/02/2010

Wraz z pojawieniem się pierwszych przebiśniegów rozpoczną się prace budowlane, które zainicjują tym samym realizację marzenia o własnym domu. Zanim całkowicie stopnieją śniegi warto zasięgnąć informacji na targach. Targi są szansą na zdobycie wielu cennych informacji w jednym miejscu tak przydatnych w przygotowaniach do rozpoczęcia budowy oraz w procesie inwestycyjnym. Szczególną nowością towarzyszącą Targom Mieszkaniowym tabela ofert.pl są Targi Aranżacji Wnętrz dla osób, które zastanawiają się nad wnętrzami swojego przyszłego domu. Ciekawostką są również bezpłatne warsztaty obejmujące praktyczną wiedzę dotyczącą zakupu mieszkania.

Targom od zawsze towarzyszą specjalne konkursy i promocje, można jednocześnie zaopatrzyć się w specjalistyczne publikacje branżowe. Swoistą nowością jest także Sektor Budowy Domów, który to jest specjalnie wydzielonym miejscem na hali targowej dla firm realizujących budowę domu na indywidualne zamówienie. Jest to odpowiedź na wysokie zainteresowanie budownictwem jednorodzinnym. Ponadto ze względu na taniejące materiały budowlane koszt budowy domu również jest bardziej opłacalny od kupna mieszkania. Zatem warto zwrócić szczególną uwagę na wiosenną edycję targów.

– W okresie od lutego do maja jesteśmy obecni na blisko 30 imprezach targowych, na których rozdajemy bezpłatne katalogi z projektami domów. Targi to idealna sposobność by porozmawiać o projekcie, którym się jest zainteresowanym. Łatwiej przed podjęciem decyzji zasięgnąć opinii i porad w jednym miejscu u wielu specjalistów. – mówi Monika Baran specjalista ds. marketingu firmy architektonicznej ARCHETON Sp. z o.o. – Każdy odwiedzający targi, będzie miał możliwość otrzymania, czy to w saloniku prasowym czy to na naszym stoisku wystawienniczym prosto z rąk naszego przedstawiciela, bezpłatnego archiwalnego katalogu „Dom na miarę” lub „Projekty domów”, w którym znajduje się 5 % rabatu na zakup projektu domu. Katalogi te będą dostępne m. in w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Bielsko-Białej, Gliwicach, Katowicach czy Łodzi.

Dla indywidualnego inwestora, marzącego o własnym domu, targi są najlepszą z możliwych okazji by zaangażować swoją rodzinę w proces decyzyjny i negocjacji dotyczący realizacji inwestycji. Na targach łatwiej z pomocą doradcy wybrać gotowy projekt domu dla całej rodziny, który będzie spełniał wszystkie wymagania klienta.