Rozwiń skrzydła – zostań partnerem Stolbud Włoszczowa

Program Partnerski Stolbud Włoszczowa to sprawdzony sposób na biznes. W zawiązku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży firma zaprasza do współpracy kolejnych partnerów handlowych. Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) jest jednym z wiodących producentów stolarki okiennej i drzwiowej, działającym na polskim rynku od ponad 40 lat. Proponowany przez firmę, oparty na zasadach franczyzy program partnerski to doskonała okazja do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Szeroki asortyment najwyższej jakości produktów, korzystne warunki współpracy i know-how są gwarancją sukcesu.

– Nasz program partnerski sprawdził się już w prawie 30 autoryzowanych salonach na terenie całej Polski. Cieszymy się, że  sieć rozwija się tak dynamicznie. Nasze produkty dostępne są w ponad 300 placówkach i mamy nadzieję, że dzięki współpracy z kolejnymi partnerami handlowymi, nasz asortyment już niedługo będzie dostępny w większości miast kraju – mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Dla kogo?

Do programu przystąpić może każdy, kto dysponuje własnym lub dzierżawionym lokalem. Mile widziana jest atrakcyjna lokalizacja punktu sprzedaży, a także dodatkowa powierzchnia, pozwalającą na składowanie materiałów. Przedsiębiorca zobowiązany jest również zapewnić personel, który zagwarantuje kompleksową obsługę klienta. W ramach programu partnerskiego firmy Stolbud Włoszczowa, franczyzobiorca otrzymuje wysokiej jakości produkty, ekspozycje, a także profesjonalne elementy identyfikacji wizualnej i wsparcie co do miejsc i sposobu reklamowania salonu na danym terenie. Ponadto otrzymuje systemy informatyczne wspomagające sprzedaż oraz wsparcie w postaci cyklicznych szkoleń produktowych i sprzedażowych. Dodatkowo producent oferuje przeszkolenie, które umożliwi prowadzenie usług serwisowych na wyroby Stolbud Włoszczowa.

Jak to działa?

Program partnerski, dzięki jasnym i bardzo korzystnym warunkom buduje profesjonalną i sprawną relację między partnerami handlowymi. Firma Stolbud Włoszczowa wspiera właścicieli salonów firmowych pomagając im tworzyć sieć powiązanych z salonami, autoryzowanych punktów sprzedaży. Dodatkowo właściciele salonów są na bieżąco informowani o potencjalnych zamówieniach i przetargach z terenu objętego ich działaniem.

Placówki handlowe, które przystąpią do programu,  działają na zasadzie franczyzy. Zaletą systemu jest dostarczenie przedsiębiorcy kompleksowego modelu funkcjonowania sklepu, zgodnie ze sprawdzonymi oraz stale udoskonalanymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi wprowadzanymi przez firmę Stolbud Włoszczowa.  Program daje możliwość posługiwania się znakiem towarowym firmy, zapewnia dostęp do pomocy technicznej oraz realizację wspólnej polityki handlowej. Przedsiębiorcy mają również możliwość skorzystania z gotowego szablonu internetowej strony korporacyjnej, pozwalającej na kompleksowe przedstawienie oferty salonu.

Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do programu partnerskiego zapraszamy do kontaktu mailowego : wloszczowa@stolbud.pl.