Pro Studio Series 2010 coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliża się warszawska edycja imprezy Pro Studio Series 2010. Prezentacje oprogramowania Apple to nie jedyne atrakcje jakie czekają na uczestników warsztatów. Specjalny pokaz przygotował także Canon.Zaplanowana na 25 lutego w warszawskim Multikinie Ursynów prezentacja nowych pakietów programów Logic Studio i Final Cut Studio cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na stronie internetowej eventu: www.isource.pl/proseries rejestrują się zarówno osoby prywatne, zainteresowane tematem, jak i profesjonaliści, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na potrzeby studia nagrań.

Podczas Pro Series eksperci z Apple zaprezentują ponad 200 nowych funkcji programów, które sprawiają że praca z projektami audio i video staje się jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. W trakcie sesji poświęconej Logic Studio zaprezentowane zostaną zaawansowane narzędzia produkcyjne dla branży muzycznej. Natomiast druga część spotkania poświęcona będzie oprogramowaniu Final Cut Studio jako pakietowi programów znacznie ułatwiających i przyspieszających proces postprodukcji. Warto zaznaczyć, że dla wszystkich uczestników imprezy przewidziana jest specjalna oferta promocyjna.

To jednak nie koniec atrakcji. Firma Canon, japoński lider branży fotograficznej, znany ze swojej innowacyjności (w samym 2009 roku firma uzyskała około 2204 patentów) obejmując patronat nad imprezą przygotował specjalny pokaz swojego sprzętu. Tym razem największy nacisk zostanie położony na funkcje nagrywania filmów Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie nowy model Canon EOS 550D. Uczestnicy Pro Series będą mieli okazję poznać możliwości, jakie stwarza EOS SYSTEM i nowe technologie Canona. O ich funkcjach, specyfice oraz nowych możliwościach, jakie dają zarówno zwykłym użytkownikom, jak i profesjonalistom opowiedzą Rober Woźniak z Canon Polska i Filip Kovcin z Euro Broadcast Hire Polska. Prezentowane będą również Canon EOS 1D MarkIV, Canon 5D Mark II oraz EOS 7D. Są to urządzenia, które znajdują zastosowanie nie tylko jako aparaty fotograficzne, ale także profesjonalne kamery video.

25 lutego coraz bliżej, a liczba miejsc jest ograniczona. To ostatnia okazja, aby zarejestrować się i wziąć udział w wydarzeniu:

www.isource.pl/proseries

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu