Piękno zamknięte w butelce

przez | 24/02/2010

Miejskie życie to swoisty wielobój złożony z pracy, nauki, sportu i spotkań. Aby twarz tryskała zdrowiem i witalnością, a ciało przez cały dzień zachowywało formę, potrzebny jest odpowiedni zestaw mikroelementów, który zapewni harmonijną pracę organizmu. Trudno stale nosić ze sobą torbę pełną jabłek, bananów i marchewek. Idealne rozwiązanie dla aktywnego człowieka miasta stanowi Plusssz Up Minerały – orzeźwiający i niskokaloryczny napój hydrowitaminowy zamknięty w poręcznej butelce.

Prowadząc aktywny tryb życia, wciąż kontaktując się z ludźmi, chcemy być przez nich postrzegani jako osoba pełna pasji, wigoru i radości życia. Zdrowy wygląd jest jednym z mierników naszego sukcesu. Gdy patrzymy w lustro na zmęczoną twarz, czujemy się gorsi i łatwo zniechęcamy się do podejmowania kolejnych wyzwań. Chcielibyśmy stale świetnie wyglądać, z przebojem pokonywać coraz to nowe przeszkody.

Stres, kawa, alkohol, a także coraz mniejsza zawartość magnezu w pożywieniu powodują, iż coraz częściej cierpimy z powodu niedoborów tego pierwiastka. Efektem są nie tylko skurcze łydek czy zwiększenie napięcia mięśniowo-nerwowego, ale także wypadanie włosów, łamliwość paznokci czy próchnica zębów. Jeśli z kolei nie zadbamy o odpowiedni poziom potasu, to możemy doprowadzić do ogólnego osłabienia naszego organizmu, a także mięśni szkieletowych i gładkich. Wapń natomiast stanowi bardzo ważny element tkanki kostnej. Jego niedobór może prowadzić m.in. do osteoporozy, zaburzeń rytmu serca czy zaburzeń krzepnięcia krwi.

Dlatego tak bardzo potrzebujemy właściwie zbilansowanej dawki mikrolementów, które wzmocnią odporność i siły witalne naszego organizmu.

Plusssz Up Minerały o smaku czerwonego grejpfruta to idealne połączenie magnezu, potasu i wapnia. Zawiera także odpowiednio dobrany zestaw witamin, zaspokajających 85% dziennego zapotrzebowania człowieka na te substancje. Istotne znaczenie dla miejskiego wieloboisty ma płynna forma dostarczania witamin naszemu organizmowi, która jest możliwa dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii Actilease. Polega ona na tym, że witaminy rozpuszczalne w tłuszczach występują w postaci bardzo małych cząsteczek zamkniętych w mikrokapsułkach. Kapsułki te są zawieszone w płynie. Witaminy  w takiej formie są niezwykle stabilne, a ich bioprzyswajalność zdecydowanie przewyższa inne postacie chemiczne. Dzięki temu składniki mineralne i witaminy zawarte w napoju Plusssz Up są bardzo szybko wchłaniane przez nasz organizm. Jest to również zasługa wskaźnika osmolarności, czyli stężenia składników zawartych w płynie. Właśnie od tego czynnika uzależnione jest tempo opróżniania żołądka oraz wchłanianie płynów w jelicie cienkim. W przewodzie pokarmowym najszybciej wchłaniane są napoje o osmolarności zbliżonej do osocza ludzkiego lub niewiele niższej.

Hydrowitaminy Plusssz Up charakteryzują się osmolarnością taką samą jak komórki naszego ciała. To oznacza, że zawarte w nich związki przenikają w szybkim tempie do naszego organizmu, wzmacniając kondycję i samopoczucie. Dzięki takiej formule witaminy są szybciej przyswajalne, a mając w torbie poręczną butelkę, nie tylko szybko uzupełnimy niedobory ważnych mikroelementów, ale także łatwo ugasimy pragnienie.

Plusssz Up Minerały to napój niskokaloryczny, co ma niebagatelne znaczenie dla  zachowania odpowiedniej sylwetki i zdrowego, wspaniałego wyglądu.